O co pytają dzieci? O miłości i wychowaniu

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
978-83-244-0072-0
Maja

Co powiedzieć dziecku, gdy mówi, że nikt go nie lubi? Czy dobrze robimy, krzycząc na nie? Jak nie wpaść w pułapkę nadopiekuńczości? Jak postępować, gdy nasz partner jest alkoholikiem? Na te i wiele innych pytań odpowiada Wojciech Eichelberger w książce O co pytają dzieci? Jest ona owocem rozmów przeprowadzonych ze znanym psychologiem przez Ewę Szperlich. Książka ta to aktualny i potrzebny poradnik dla wszystkich rodziców i opiekunów.

Waszka | 2013-04-18
Przeczytana: 2013 rok

Skąd się biorą dzieci? Dlaczego rodzice krzyczą? Dlaczego nie wolno mi płakać? Dlaczego muszę chodzić do przedszkola? itp. Pytania, które najczęściej stawiają dzieci i krótkie merytoryczne wskazówki, jak sobie z nimi poradzić. Dobre.

Maksia | 2014-11-20
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 2014 rok

Nie mam doświadczenia z tego typu książkami dlatego nie bardzo wiem jak ocenić...

Mnie książka otworzyła oczy na pewne sprawy - często z pozoru błahe a o to chyba chodzi w tej literaturze więc polecam!

mariola | 2016-10-26
Monika Kramarczyk | 2016-10-14