Pomóż sobie, daj światu odetchnąć

Okładka książki Pomóż sobie, daj światu odetchnąć
Wojciech Eichelberger Wydawnictwo: Drzewo Babel Seria: Daj sobie spokój nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Daj sobie spokój
Drzewo Babel
2015-05-22
1995-01-01
psychoterapeuta psychoterapia terapia terapeuta gabinet psychologiczny terapeutyczny sesja pacjent pomoc problemy psychologiczne kryzys

Nie polecam. Po pierwsze spora część mówi o problemach napotkanych w pracy terapeutycznej po stronie prowadzącego, do tego pojawiają się fachowe pojęcia, stąd wnioskuję, że adresatem są raczej terapeuci. Nie tego spodziewałam się patrząc na tytuł - Pomóż SOBIE - myślałam, że autor dostarcza wskazówek, jak dokonać wglądu we własną emocjonalność itp. Po drugie chaotyczna -...

Dobra książka dla młodych terapeutów, a także dla osób, którzy zastanawiają się nad sobą, nad własnym zachowaniem i chcą tworzyć owocne relacje międzyludzkie.

Całkiem dobra książka dla psychologów, w szczególności psychoterapeutów, oraz tych, którzy dobrze znają daną tematykę i interesują się psychoterapią. Może nie wnosi zbyt wiele nowego, ale mam wrażanie, że trochę podsumowuje i domyka całość, może nie niezbędna lektura, ale nie zaszkodzi przeczytać.

• Psychologia
  • Chcę w prezencie
  • Przejrzeć
  • 2014
  • Psychologia i okolice
  • Rozwój

Dodaj cytat z książki Pomóż sobie, daj światu odetchnąć