Stewardesa Justyna. Wspominki

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
978-83-05-13569-6
wspomnienia, obyczaje PRL,

Autor, który przez wiele lat pracował jako reporter TVP, o arcyciekawej i... niebezpiecznej pracy pilotów i stewardes wie dużo, jak mało kto. Z „Lotem współpracował bardzo długo, był doradcą trzech kolejnych dyrektorów tej instytucji. Spędził z załogami wiele czasu podczas zagranicznych rejsów i szkoleń. Z „Lotem” związał się także rodzinnie. Pamiętnik stewardesy Justyny jest osadzony w realiach schyłkowego PRL i początkach III RP. Czyta się tę książkę jednym tchem.

basiajal | 2018-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2018

Wspomnienia stewardesy, które czyta się jednym tchem. Brawo!

Michał | 2012-02-20
Przeczytana: 20 lutego 2012

Ciekawe, intrygujące zaskakujące historie PLL Lot, warto przeczytać, dowiedzieć się, że stewardesa to nie łatwa profesja, może warto zwrócić uwagę na to jak trudne zadanie mają panie, które na co dzień muszą się uśmiechać do pasażerów, którzy nie zawsze są przyjemniaczkami.
Polecam!

Ewelina | 2017-09-07
Przeczytana: 2017 rok

Pozycja bardzo lekka, czyta się z łatwością. Opisuje realia zawodu stewardessy, lub konkretniej rzecz ujmując z przymrużeniem oka przedstawia plusy i minusy życia na walizkach. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że treść jest lekko naiwna, jednak przyjemna.

| 2011-01-03

Przeczytałam z ciekawości, ze względu na to, że tematyka jest mi bardzo bliska..... natomiast sama forma przekazu mnie nie przekonała...

KUPAn | 2012-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2012

Tę książkę naprawdę czyta się jednym tchem :) Polecam.

Bezimienna | 2017-06-04
Przeczytana: 2010 rok