Stewardesa Justyna. Wspominki

Tadeusz Zakrzewski Wydawnictwo: Książka i Wiedza biografia, autobiografia, pamiętnik
978-83-05-13569-6
Książka i Wiedza
wspomnienia obyczaje PRL
biografia, autobiografia, pamiętnik
978-83-05-13569-6
wspomnienia obyczaje PRL

Wspomnienia stewardesy, które czyta się jednym tchem. Brawo!

Pozycja bardzo lekka, czyta się z łatwością. Opisuje realia zawodu stewardessy, lub konkretniej rzecz ujmując z przymrużeniem oka przedstawia plusy i minusy życia na walizkach. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że treść jest lekko naiwna, jednak przyjemna.

Tę książkę naprawdę czyta się jednym tchem :) Polecam.

Ciekawe, intrygujące zaskakujące historie PLL Lot, warto przeczytać, dowiedzieć się, że stewardesa to nie łatwa profesja, może warto zwrócić uwagę na to jak trudne zadanie mają panie, które na co dzień muszą się uśmiechać do pasażerów, którzy nie zawsze są przyjemniaczkami.
Polecam!

Przeczytałam z ciekawości, ze względu na to, że tematyka jest mi bardzo bliska..... natomiast sama forma przekazu mnie nie przekonała...

• 2016
  • 2018