Przewodnik Mistrza Podziemi 3.0

Tłumaczenie: Piotr Kucharski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dungeons & Dragons". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ISA
Dungeon Master's Guide 3.0
83-88916-41-6
Dungeons & Dragons, D&D, RPG
KoZa

Kirguel | 2015-05-28
Na półkach: RPG, Przeczytane

D&d to taki rpgowy klasyk, że trudno go ocenić, bo każdy gracz wypracowuje sobie do niego własne podejście. Jeśli chodzi o sam podręcznik to jest on czytelny, ładnie wykonany i klimatyczny. Informacje są logicznie poukładane, ale w trakcie sesji raczej ciężko byłoby znaleźć w nim pożądaną. I oczywiście malutkie literki, ale to akurat jest cecha charakterystyczna dla wszystkich podręczników.

Antagonista Esklaważu | 2015-02-08

Świetny podręcznik, który nauczy cię prowadzić zbalansowaną sesję oraz zainspiruje do wprowadzenia wielu klas prestiżowych, magicznych przedmiotów czy wydarzeń.

WyrdHamster | 2010-08-11
Na półkach: RPG, Przeczytane

Wspaniałe uzupełnienie trylogii. Jeszcze więcej grafik, jeszcze więcej zasad i do tego kilka porad o prowadzeniu. Mimo wszystko, to D&D jednak. ;]

Rafał | 2016-07-20
OskarM | 2016-04-10