Przewodnik Mistrza Podziemi 3.0

fantastyka, fantasy, science fiction
83-88916-41-6
Piotr Kucharski
Dungeons & Dragons D&D RPG

D&d to taki rpgowy klasyk, że trudno go ocenić, bo każdy gracz wypracowuje sobie do niego własne podejście. Jeśli chodzi o sam podręcznik to jest on czytelny, ładnie wykonany i klimatyczny. Informacje są logicznie poukładane, ale w trakcie sesji raczej ciężko byłoby znaleźć w nim pożądaną. I oczywiście malutkie literki, ale to akurat jest cecha charakterystyczna dla...

Świetny podręcznik, który nauczy cię prowadzić zbalansowaną sesję oraz zainspiruje do wprowadzenia wielu klas prestiżowych, magicznych przedmiotów czy wydarzeń.

Wspaniałe uzupełnienie trylogii. Jeszcze więcej grafik, jeszcze więcej zasad i do tego kilka porad o prowadzeniu. Mimo wszystko, to D&D jednak. ;]

• RPG
  • Fantastyka