Potęga teraźniejszości

Michał Kłobukowski
duchowa ścieżka poszukiwanie własnego ja rozwój samodoskonalenie
2005 ocen 273 opinii

2005 ocen

Książka ta wywarła na mnie ogromne wrażenie! Wyciągnęłam z niej naprawdę dużo, a zrozumienie podarowane mi przez nią pomogło mi zmienić podejście do siebie i życia. Myślę, że przeczytam ją jeszcze raz za jakiś czas i na pewno wyciągnę przy tym nowe wnioski, które uciekły mi podczas czytania jej po raz pierwszy. Myślę, że naprawdę warto sięgnąć po nią szukając ''tego...

Książki słuchałam w wersji audio z podkładem o częstotliwościach, które ułatwiają mózgowi wejść w fale alfa (odpowiadające za wejście w stan relaksacji, a zatem wyciszenie i koncentrację) i wywarła na mnie naprawdę bardzo dobre wrażenie!
Może nie będzie odkryciem dla pożeraczy książek w tematyce rozwoju osobistego i duchowości, ale w moim subiektywnym odczuciu daje...

Specjalnie się tu zalogowałam zeby ocenić tą książkę. Przez 100 stron przebrnęłam jak po grudzie i ją odłożyłam. Jak dla mnie porażka. Okropnie nudna i o niczym. Po ocenach spodziewałam się czegoś dużo lepszego, widać nie mój klimat. Nie znalazłam dla siebie żadnej wartościowej treści. Nie polecam.

Nie jest arcydziełem, ale też nie jest nudna

Książka,która być może niejednemu pomoże odnaleźć siebie.Książkowy przewodnik po duchowej ścieżce.

Jak zawsze godna polecenia

Potwornie nudna, przesadzona, w niczym mnie nie zaskoczyła i nie dała mi nowych informacji. Po kilkudziesięciu stronach zrezygnowałam.

Rewelacja! Książkę przeczytałem w idealnym momencie, po przeczytaniu dziesiątek poradników i szukaniu „tego czego”,. Polecam wszystkim na podobnym etapie, szukającym sensu.

Bardzo dobra książka. Trzeba się chwilami zatrzymać i zastanowić, pomyśleć, przeanalizować. Polecam.

Książka uświadamia, że warto żyć teraźniejszością, co może nie jest nazbyt odkrywcze, ale czasem rzeczy muszą zostać powiedziane, żeby je dostrzec i zacząć stosować.
Mnie osobiscie nie ruszają duchowe teorie o "Istnieniu" (koniecznie z dużej litery) i kamieniu, który też ma Istnienie, bo inaczej by nie istniał, ale odfiltrowawszy cały mistycyzm nawet pragmatyk może...

Dyskusje

3 943