Dożywotni kochankowie. Tajemnica udanego związku

Wydawnictwo: Świat Książki
83-247-0127-3
poradniki
Monika Monia

Nie ma idealnej recepty na „dożywotnio szczęśliwą parę”, ale istnieją zasady, których zrozumienie pomaga uniknąć w związku wielu błędów. Autor – psycholog i stały felietonista „Pani” – w przystępny i ciekawy sposób porusza najważniejsze problemy, składające się na nasze wspólne życie. Wśród tematów: granice wierności, meandry pożądania, wojna na słowa, potrzeba uwodzenia, blizna rozstania i ... obrona teściowej. "Udany związek zależy od dwóch rzeczy: od znalezienia właściwej osoby i od bycia właściwą osobą” – pisze Pietucha. Czy jesteś nią dla swego partnera?

źródło opisu: http://www.literacka.pl/dozywotni-kochankowie-p-31391.html

źródło okładki: http://www.literacka.pl/dozywotni-kochankowie-p-31391.html

JUTka_OL | 2011-06-07

BArdzo fajna, rzeczowa i mądra książeczka! A przzy okazji można się obsmiać czasem;)

Fragile | 2012-03-22

truizmy