Paszport do świata

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Mój konik - Książka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Młodzieżowa Agencja Wydawnicza
83-203-2320-7
książka, informacja, wiedza
Adam

Książka o książce. O tym, dlaczego czytanie wzbogaca nas i pomaga żyć, o tym, jak książki powstają, jak je wybierać i czytać, co trzeba i warto mieć w domowej bibliotece.
W popularny sposób ujmuje bogatą wiedzę o książce.
Zainteresuje zatem z pewnością nie tylko młodych czytelników, ale wszystkich, którym bliskie są sprawy książki.

tiny ginsberg | 2014-11-14

Ciekawa pozycja dla każdego rasowego mola książkowego, choć pewne fragmenty są mocno przestarzałe (co oczywiste z racji postępu technologicznego) a język bywa zbyt sztuczny i drętwy. Warto przeczytać w wolnej chwili, lecz włos nikomu z głowy nie spadnie, gdy po nią nie sięgnie.

Noszołata | 2015-01-03
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 23 sierpnia 2006

Przyjemna lektura o szerokich obszarach wpływu czytelnictwa. Dowiedziałam się paru ciekawych rzeczy, choć niektóre instrukcje wydawały mi się nieco przesłodzone "łopatologią". Trochę za dużo używania słowa "musi", bo momentami miałam wrażenie, że ktoś na mnie krzyczy z książki. No i jeżeli chodzi o opisywanie technologicznych nowinek i procesu wydawania książki to są one już przestarzałe.

Spursmaniak | 2016-11-10
graża | 2016-02-11