Brutalna prawda

Tłumaczenie: Lena Milewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Skorpion". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Brutal Truth
83-7255-378-5
dona

Joel McKinnon jest dziennikarzem, korespondentem wojennym, zatrudnionym w jednej z największych amerykańskich stacji telewizyjnych. W wyniku splotu nieprawdopodobnych okoliczności staje do samotnej walki z niezwykle groźną sektą religijną Apostołów Chrystusa, której członkowie wywodzą się z Białego Domu i Kapitolu... Sensacyjna, wartko prowadzona akcja z elementami thrillera politycznego i medycznego stawia tę książkę w gronie najlepszych dzieł napisanych według klasycznych kanonów gatunku.

erloor | 2015-01-07
Przeczytana: 28 lutego 2015