Bez skrupułów

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Skorpion". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Enemy of the State
83-7180-629-9
skrupuły
dona

Jack Lassiter, przedstawiciel amerykańskiej policji celnej, poszukuje w Niemczech milionów niemieckich marek, wywiezionych z kraju przez wysokich urzędników Stasi. W swoim dochodzeniu natrafia na zbrodniarza hitlerowskiego, który po wojnie, do czasu zburzenia muru berlińskiego, współpracował z enerdowską bezpieką. Ale to nie wszystko - ślady prowadzą do Lowella Vandenberga, kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Co może łączyć nieskazitelnego, charyzmatycznego polityka z odradzającym się faszyzmem i tajemnicami sprzed lat?

Ryszard Pałka | 2014-07-28
Przeczytana: 31 lipca 2014