Rodzinne szaleństwo

Tłumaczenie: Anna Minczewska-Przeczek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Dzieł Wyborowych". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Alfa - Wero
A Family Madness
Rodzinne, szaleństwo
dona

Dostatni i paranoidalny biznesmen, self-zesłany do Australii, którego rodzice są kolaborantami, próbuje ochronić swoje dzieci od zła społeczeństwa. Kiedy młody żonaty mężczyzna zakochuje się w jednej z jego córek i próbuje wziąć ją, popełnia samobójstwo. Ta powieść jest oparta na zdarzeniu, które miało miejsce w Sydney w 1984r. Tak jak wszystkie powieści Thomasa Keneally, "Rodzinne szaleństwo" to lekcja historii, w której fakty są mniej ważne niż głosy, muzyka nie może wyjść z głowy.... Keneally mówi tutaj, jak to nie zawsze, poprzez złożone, struktury echa, i to, co słyszymy bardzo wyraźnie, to namiętny, cicho wywrotowy ton, to tylko człowiek.

książek: 1920
Vinga | 2016-11-21