Kur zapiał!

Crazy cock
83-86743-00-X
powieść amerykańska
Adam B

Kur zapiał! jest powieścią napisaną przed wyjazdem Millera z Nowego Jorku do Paryża w 1930 roku, po burzliwym małżeństwie z June Mansfield Smith. Autor opowiada historię małżeństwa Tony'ego Bringa; jego żona Hildred oznajmia mu pewnego dnia, że jej serdeczna przyjaciółka Vanya zamieszka razem z nimi. Ten sam autobiograficzny wątek rozwinie Miller trzydzieści lat później w Nexusie, trzeciej części trylogii Różoukrzyżowanie.

knie | 2016-10-02
Przeczytana: 1999 rok