W zwierciadle złotego oka

Tłumaczenie: Maria Skroczyńska
Seria: Nike
Wydawnictwo: Czytelnik
Reflections in a Golden Eye

Akcja rozgrywa się w prowincjonalnej bazie wojskowej w Georgii. Weldon Penderton, sfrustrowany oficer o skłonnościach homoseksualnych, zafascynowany jest młodym szeregowcem Wiliamsem. Ten zwraca natomiast uwagę na jego atrakcyjną żonę Leonorę, która go ignoruje. Niezauważana przez męża kobieta nawiązuje jednak płomienny romans z jego zwierzchnikiem, kapitanem Morrisem Langdonem. Duszna...

Akcja rozgrywa się w prowincjonalnej bazie wojskowej w Georgii.

Weldon Penderton, sfrustrowany oficer o skłonnościach homoseksualnych, zafascynowany jest młodym szeregowcem Wiliamsem. Ten zwraca natomiast uwagę na jego atrakcyjną żonę Leonorę, która go ignoruje. Niezauważana przez męża kobieta nawiązuje jednak płomienny romans z jego zwierzchnikiem, kapitanem Morrisem Langdonem. Duszna atmosfera garnizonu, pełna tłumionych pragnień, zahamowań i neuroz, znajdzie rozładowanie w morderczym strzale.

GrzesiekLepianka | 2012-02-15

kazdy jest tu na swoj sposob dziwny i rozchwiany, kazdy ma jakas tajemnice i pragnienia. ludzie motywowani sa w duzej mierze przez swoje seksualne instynkty i podswiadome pragnienia. ciekawym watkiem ksiazki jest podgladactwo.

un_forestiero | 2016-09-04
Marek Nowowiejski | 2014-10-11