Porwanie

Tłumaczenie: Anna Maria Nowak
Cykl: Saga rodu Montgomerych (tom 12)
Wydawnictwo: Da Capo
Mountain laurel
Porwanie
dona

Piorunująca mieszanka romansu, intryg, zazdrości, charakterów, przygód i... złota. Maddie Worth zawsze robiła to, co chciała. A że marzyła o karierze śpiewaczki operowej, więc podbiła swoim głosem całą Europę. Dopiero gdy po dziesięciu latach wraca do Ameryki, przestaje być tak do końca panią swego losu, a to głównie za sprawą kapitana Ringa Montgomery'ego, który eskortuje ją do kopalni złota w Colorado i najwyraźniej nie podoba mu się pomysł, by primadonna miała śpiewać w jakiejś zapadłej dziurze - bo taki powód podróży oficjalnie mu podano.

zabielka | 2016-02-08
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 02 lutego 2016

Jedną gwiazdkę dodałam chyba dla tego że jest to już kolejna część sagi, przez co autorka ma coraz trudniejsze zadanie. Co prawda coraz więcej jest sytuacji, Gdzie książki są coraz bardziej do siebie podobne, przez co stają się nużące. Jednak trzeba docenić pomysłowość autorki.
Książkę polecam jednak z czystym sumieniem, ponieważ nie brakuje jej niczego, co powinien posiadać dobry romansik. :)
Pozdrawiam :)

Patrycja Perzyna | 2014-12-09
Na półkach: Przeczytane, Audiobook, 2014
Przeczytana: 09 grudnia 2014

Fajna, lekka, nawet czasem zabawna. To trzecia książka tej autorki, podobały mi sie wszystkie choć ta najmniej. Bochaterowie zbyt mnie drażnili. Ciągle się kłócili, zaden żadnemu ustąpić nigdy nie chciał. Rzadko zaczynali spokojnie rozmowę zawsze nastawieni bojowo mimo że wielkich powodów ku temu nie mieli. No takie charakterki.

Amoretta | 2014-09-25
Przeczytana: 25 września 2014

Kolejny Montgomery w akcji. Tutaj mamy Stany Zjednoczone, poszukiwaczy złota i dziki zachód w pełnym rozkwicie. Jest Indianin, są zachłanni poszukiwacze, pijaństwo, śpiewaczka operowa i dzielny oficer Ring Montgomery. Ma pilnować pięknej śpiewaczki, która ubzdurała sobie śpiewać w najgorszych zapadłych dziurach dla poszukiwaczy złota. Oczywiście to tylko pretekst, tak naprawdę jest szantażowana i spełnia żądania porywaczy siostry.
Miłe romansidło.
Jeden minus daję za opis trzeszczącej chaty przez 3 dni, gdzie zamknęli się śpiewaczka i oficer. Trochę przesada z tym gorącym seksem na oczach wszystkich, i te zakłady co do kolejności zdarzeń i dźwięków dochodzących z chaty...nierealne. Od razu zostaliby zlinczowani...

goja777 | 2014-03-03

Dawno ją czytałam , ale oczywiście pamiętam że była to bardzo lekka, Cudowna, Piękna, Niesamowita a także bardzo zabawna lektura :) :) Muszę znowu do nie powrócić i przypomnieć sobie czym tak dokładnie mnie urzekła ... Zdecydowanie Polecam :)

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 20 września 2010

"Osłaniał ją całkowicie, tak że gdyby do nich strzelano, to jego, nie Maddie przeszłaby kula lub strzała." (Da Capo)

eve | 2014-01-11

Książka na "podwieczorek" lekka i przyjemna.

Mieszalka13 | 2016-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2016