Arizona

Tłumaczenie: Barbara Sławomirska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
Trilby
83-86611-58-8
romans
ilowena

Dziki Zachód nie jest właściwym miejscem dla młodej damy, zwłaszcza takiej, która jest przyzwyczajona do towarzystwa dżentelmenów. Nietrudno więc zrozumieć rozgoryczenie Trilby zmuszonej do zamieszkania w dzikiej Arizonie, niedaleko miejsca, gdzie toczy się rewolucja

myślnik | 2013-03-29
Przeczytana: 2010 rok

Płomienny romans o konieczności wiązania się;o braku wyboru;o zachowaniu twarzy i czci;o decyzjach,które zaważają na całym życiu i nie zawsze są szczęśliwe w skutkach.

Niechciane małżeństwo nie jest dobrym początkiem. Płacz i brak porozumienia nie koi serca.
Czy czas sprawi,że to co było na początku nie do przyjęcia przeobrazi się w trwały związek,osadzony na mocnych fundamentach?!

Czy wzajemny pociąg do dobra ścieżka,prowadząca na właściwą drogę?!

Kiedy dajesz się ponieść własnym instynktom,musisz przełknąć gorzką pigułkę i zacząć rzeźbić swój związek a nie tylko rozpaczać.

Męska duma,której przydałoby się trochę łagodności. Kobieca kruchość,która hartuje się w piaskach pustyni.

Joanna | 2015-03-22
Przeczytana: 22 marca 2015

Bardzo fajna książeczka, miło i szybko się czyta..

Kasjopeja | 2012-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2012
Ewkag | 2015-11-11
Przeczytana: 01 kwietnia 2014

inny tytuł "Pewnego razu w Arizonie"

marys1824 | 2016-11-09
Lexksa | 2016-10-26