Wybawca

Tłumaczenie: Magdalena Rakowska
Cykl: Saga rodu Montgomerych (tom 6)
Wydawnictwo: Da Capo
The Raider
miłość, romans
gasta18

Kim jest tajemniczy mężczyzna, który pojawia się zawsze tam, gdzie Amerykanie doznają krzywd ze strony bezkarnych żołnierzy angielskich? Kobiety go kochają, mężczyźni podziwiają, a ta najpiękniejsza, Jessica, przede wszystkim z nim walczy.

Joanna | 2017-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2017

kolejna książka tej autorki za mną. ale miałam spotkanie. po prostu super. jestem zachwycona WYBAWCĄ. ta zwrotna akcja, dynamiczna, w tle miłość, zazdrość. jestem pod mega wrażeniem.

zabielka | 2016-01-29
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 26 stycznia 2016

Zastanawiałam się czy dać ocenę "dobra", czy "bardzo dobra". Podniosłam poprzeczkę jednak, ponieważ pomysł, mimo że jest lekkim plagiatem, Fajnie pokazany. :)
Bohaterów bez dwu zdań można polubić. Ciągle przeżywamy lepsze lub gorsze ich perypetie. :) Autorka jest świetna, więc nie ma co narzekać pozostaje mi tylko polecić. :)
Pozdrawiam :)

wiejskifilozof | 2011-12-05

Troszkę pachnie Zorro , udane połączenie romansu i przygody .

goja777 | 2014-03-06

Pomysł na romans niby fajny , ale mi sie nie podobał . Oczywiście gdy gł. bohater był tym naszym ,,Zorro,, to się przyjemnie czytało , był przystojny i wgl. , ale nie mogłam wytrzymać gdy Alex udawał tego tłustego , okropnego gościa. Gdy czytałam te sceny kiedy był olśniewający, męski i ,,zaradny,, - no niestety, ale ciągle miałam przed oczami tego grubasa , którego udawał . Mi się nie podobało , po prostu zabrakło tego czegoś...

Ewa | 2016-07-28
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 10 października 1997

Znakomita książka. Należy do moich ulubionych. A Alex? Prawdziwa perełka. Mężczyzna,dla którego można stracić głowę.

Madzia | 2011-08-31
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Czytając ją można odnieść wrażenie, że mamy tu do czynienia z jakąś znajomą historią, rzecz jasna, Zorra. Trochę do pośmiania. Szybko czytające się romansidełko. :)

agu92 | 2015-07-25

Fajnie sie czytało, aczkolwiek nie zaskoczyło mnie niczym. Zakończenie do przewidzenia.

Na półkach: Przeczytane, Amerykańska

główna bohaterka jest tak wkurrr...zająca, że czasami ma się ochotę ugryżć kartkę. poza tym ok

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 11 września 2010

"Alex trzymał pistolety wymierzone w Pitmana i jego ludzi, dopóki nie wsiedli na konie i nie opuścili zatoczki." (Da Capo)

Adrianna | 2017-01-07

Jak można kochać i nienawidzić tej samej osoby. Jednak można:)