The Raider
miłość, romans
gasta18

Kim jest tajemniczy mężczyzna, który pojawia się zawsze tam, gdzie Amerykanie doznają krzywd ze strony bezkarnych żołnierzy angielskich? Kobiety go kochają, mężczyźni podziwiają, a ta najpiękniejsza, Jessica, przede wszystkim z nim walczy.

Martyna | 2019-02-25
Przeczytana: 25 lutego 2019

Czytałam dosłownie parę dni temu, a już mam problem by ocenić 😑🙄
Myślę że opowieść jakich wiele, na pewno przyjemny romans na popołudnie bądź dwa.
Koncepcja mężczyzny, który się przebiera fajna, ale jak kobieta (zaradna i dość inteligentna) która w tłustym paniusiu rozpoznaje od razu chłopaka z dzieciństwa nie widzi go w mężczyźnie z maską do tej pory mnie zaskakuje...
W każdym razie polecam na relaks bądź zabicie czasu, bo choć autorka próbowała to nie jest to powieść wielkich lotów

karola200994 | 2017-09-15
Przeczytana: 14 września 2017

Zachęcona dość pozytywnymi opiniami, sięgnęłam po kolejną z książek o rodzinie Montgomery, niestety było to wielkim błędem.
"Wybawca" okazał się wielkim rozczarowaniem. Wypunktujmy rozczarowania:
1. Porażająca głupota głównych bohaterów- nie jestem w stanie powiedzieć kto mnie bardziej irytował, wszystkie ich decyzje nie miały żadnego sensu i logiki.
2. Powtarzający się motyw w złych książkach: mało romansu w romansie- w poszukiwani miłości między bohaterami czytelnik potrzebuje lupy. Autorka przesadziła z motywem "kto się czubi ten się lubi"
3. Romanse historyczne dzielą się zazwyczaj na dwa typy, albo są stricte o miłości i relacjach bohaterów albo mamy jakąś zagadkę/intrygę do rozwiązania + miłość- i "Wybawca" chyba w zamyśle miał zaliczać się do drugiej kategorii...niestety mamy tu niewypał. Rozwiązanie głównego problemu nie było ani ciekawe, ani pomysłowe czy wzruszające. Zastanawiało mnie tylko jak/kiedy autorka odkryje przed Jessie prawdziwą tożsamość Alexa, gdy już do...

Eveni | 2017-09-03
Przeczytana: 03 września 2017

Super świetna fantastyczna. Ma wszystko to co lubię w romansach Da Capo. Polecam na jesienny wieczór lub poprawę humoru.

Joanna | 2017-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2017

kolejna książka tej autorki za mną. ale miałam spotkanie. po prostu super. jestem zachwycona WYBAWCĄ. ta zwrotna akcja, dynamiczna, w tle miłość, zazdrość. jestem pod mega wrażeniem.

Adrianna | 2017-01-07

Jak można kochać i nienawidzić tej samej osoby. Jednak można:)

Skorpionka73 | 2016-07-28
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 10 października 1997

Znakomita książka. Należy do moich ulubionych. A Alex? Prawdziwa perełka. Mężczyzna,dla którego można stracić głowę.

Na półkach: Przeczytane, Amerykańska

główna bohaterka jest tak wkurrr...zająca, że czasami ma się ochotę ugryżć kartkę. poza tym ok

zabielka | 2016-01-29
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 26 stycznia 2016

Zastanawiałam się czy dać ocenę "dobra", czy "bardzo dobra". Podniosłam poprzeczkę jednak, ponieważ pomysł, mimo że jest lekkim plagiatem, Fajnie pokazany. :)
Bohaterów bez dwu zdań można polubić. Ciągle przeżywamy lepsze lub gorsze ich perypetie. :) Autorka jest świetna, więc nie ma co narzekać pozostaje mi tylko polecić. :)
Pozdrawiam :)

agu92 | 2015-07-25

Fajnie sie czytało, aczkolwiek nie zaskoczyło mnie niczym. Zakończenie do przewidzenia.

goja777 | 2014-03-06

Pomysł na romans niby fajny , ale mi sie nie podobał . Oczywiście gdy gł. bohater był tym naszym ,,Zorro,, to się przyjemnie czytało , był przystojny i wgl. , ale nie mogłam wytrzymać gdy Alex udawał tego tłustego , okropnego gościa. Gdy czytałam te sceny kiedy był olśniewający, męski i ,,zaradny,, - no niestety, ale ciągle miałam przed oczami tego grubasa , którego udawał . Mi się nie podobało , po prostu zabrakło tego czegoś...