Amulet

Tłumaczenie: Lidia Rafa
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Lennox Witch". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
Breath of magic
83-7157-530-0
Pinq

Urocza czarownica zagubiona w czasie... Arian Whitewood nie opanowała jeszcze sztuki posługiwania się amuletem odziedziczonym po matce. Nic więc dziwnego, że tajemniczy przedmiot przenosi ją w czasie o trzysta lat i zaskoczona dziewczyna nagle trafia do betonowej dżungli, między budowle ze szkła i stali. Sceptyczny milioner poza swoim żywiołem... Tristan Lennox, choć nie wierzy w magię,...

Sceptyczny milioner poza swoim żywiołem... Tristan Lennox, choć nie wierzy w magię, oferuje milion dolarów temu, kto udowodni jej istnienie. Otoczony oszustami, dziwakami i dawnymi wrogami, wie, że wszyscy tylko czekają na okazję, by go zniszczyć.

Tymczasem do jego klimatyzowanego świata spada prosto z nieba piękna nieznajoma, która jest inna. Aż trudno uwierzyć, że to...

red_diva | 2016-09-26
Na półkach: Romans, Fantasy, E-book, Przeczytane
Przeczytana: 26 września 2016

Bardzo miła i lekka książka. Naprawdę zaskoczyłam się czytając ją i przede wszystkim uśmiałam :) Przyjemny romans inapisany prostym językiem.

Assapan | 2014-06-09
Przeczytana: 09 czerwca 2014

Tutaj się ogromnie zdziwiłam... Taka prosta opowieść, taka prosta historia, tacy prości bohaterowie. Przecież z góry wiedziałam jak to się skończy, ale może dlatego czytałam tak zachłannie?

Powiem Wam jedno: aby coś było dobrą książką, nie trzeba kombinować. Czasami najbanalniejsza historia jest tą najcudowniejszą.

Wieczór z tą książką minie szybko. Błyskawicznie, jakby się na miotle leciało... ;)

Kocham tę powieść! Na pewno przeczytam ją kiedyś ponownie.
Niesamowita historia o kobiecie z tajemniczym medalionem, która przenosi się w czasie do naszych czasów. Dosłownie spada w ramiona milionera, który w zamian za udowodnienie, że magia istnieje sowicie wynagrodzi! Jak potoczą się ich losy? Przekonajcie się sami!

6/6! - prosty język, fantastyczny pomysł na historię i idealnie zrealizowany!

isabelle142 | 2013-07-17
Przeczytana: 17 lipca 2013

Nie mogłam zdecydować się, czy sięgnąć po romans współczesny czy historyczny, więc znalazłam idealne rozwiązanie w postaci lektury 'Amuletu' Teresy Medeiros. Okładka w nasyconym odcieniu różu przyciąga uwagę. Jego akcja toczy się u schyłku XVII i XX wieku. Opowieść nie jest typowym romansem, bowiem znajduje się w niej tyle fantastyki, że czyni ją to zupełnie nieprawdopodobną. Poczynania Arian, przeniesionej o 300 lat do przodu mogą wydawać się zabawne, chociaż szału nie ma. Najbardziej podobał mi się epizod z zamienieniem Svena w kozę, zresztą ostatnia scena powieści też była ciekawa. Za to w epilogu pojawił się tak karygodny błąd ortograficzny, że aż włosy mi stanęły dęba. Zgroza! :D

Ewelina | 2015-04-12

Romans z nutą erotyka. Urokliwa młoda czarownica na miotle, która ani myślała podporządkować się despotycznemu ojczymowi. Chcieli zrobić z niej złą czarownicę? Proszę bardzo, nawet im w tym pomoże.

Trzymając w rękach "Amulet", trzymamy drzwi do pomieszanych ze sobą dwóch światów, uosabiających się w osobach Ariany i Tristana. Przeszłość i teraźniejszość, magia i technologia. Czy zagubione serca odnajdą się pomimo dzielącego ich czasu? Czy jednak rozdzieli ich cień, czający się w ich dwóch światach?

Książka jest gwarantem udanego wieczoru, w towarzystwie ujmujących postaci i intrygującej akcji. Miłego czytania! :)

Mal18 | 2013-06-04

Uśmiałam się.

AgaVa | 2013-05-09
Przeczytana: 01 maja 2011

Książka nienajgorsza, oryginalna fabuła, nawet wciagająca, jedynie wywaliłabym z niej większośc scen erotycznych, przez które ta książka czasami męczy.

Kasia W-ka | 2011-01-20
Przeczytana: 28 grudnia 2012