Pasztety nie tylko z mięsa

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7255-264-9
kulinaria, przepisy, pasztety
edtta

Pasztety należą do potraw, na których przygotowanie pozornie nie mamy zbyt wiele czasu w codziennej krzątaninie. Niejedna pani domu sporządza je jednak, i to nie tylko od święta. Pasztety mogą być bardzo różne, a autorka udziela wielu cennych rad, z jakich składników można je komponować oraz w jakich naczyniach najlepiej je piec. Według receptur podanych przez Hannę Szymanderską można zrobić pasztet warzywny lub z grzybów, albo też, hołdując tradycji, pokusić się na zrobienie pasztetu z dziczyzny.

wiolenia28 | 2016-02-19
ryszpak | 2015-09-20