Dary pól i lasów na naszych stołach

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7469-331-2
Dary, pola, lasy, stoły
dona

Obecna moda na zdrowe i lekkostrawne potrawy zmusza jej zwolenników do maksymalnego wykorzystania bogactw natury. Wiele dziko rosnących roślin jest niewyczerpanym źródłem witamin, kwasów organicznych, minerałów i olejków eterycznych. Wystarczy tu wymienić dziką różę, chrzan, pokrzywę, pigwę, dereń czy jarzębinę. Dlatego przygotowana nowa książeczka ze znanej i popularnej serii zawiera receptury z tymi roślinami. Ich obecność w potrawach sprawi, że przygotowane dania będą bardziej smaczne i pełne aromatu.

Barbara | 2010-09-16
Na półkach: Przeczytane, 000 - Posiadam