Encyklopedia Gotowania. Śniadania

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Encyklopedia Gotowania". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7469-067-4
Encyklopedia, Gotowanie, Śniadania
dona

Kolejna pozycja z serii Encyklopedii Gotowania zawiera receptury na śniadania, posiłki często przez większość z nas pomijane. Przypominamy zatem szanownym czytelnikom, iż śniadanie według żywieniowców powinno dostarczać energii do pracy czy nauki, a więc powinno składać się z produktów wysokowartościowych. Zwolennicy lekkich posiłków znajdą tu przepisy na dania typu musli, a osoby preferujące potrawy wysokokaloryczne różne omlety, suflety i grzanki. Jako ciekawostkę zaprezentowano zestawy śniadań naszych bliższych i dalszych sąsiadów. Nie zapomniano również o uroczystych śniadaniach świątecznych.

| 2011-02-14
Przeczytana: marzec 2010

Wiele ciekawych pomysłów na smakowite śniadanka.
Polecam!

JonSoha | 2013-04-11