Przeznaczenie

Tłumaczenie: Milena Skoczko
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wybranka bogów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Elipsa
Lagnadsmte
978-83-61226-21-5
Elena

Gyda i Torarin przybyli do nadmorskiej osady. Córka h?vdinga ma nadzieję, że uda im się popłynąć do Jotung?rd na jednym z wielu statków cumujących przy nabrzeżu. Tymczasem szaman Duvdi i jego kobieta mają wobec Gydy i Torarina zupełnie inne plany. Boski syn ma zostać kolejnym noaide. Para Lapończyków nie zawaha się użyć żadnych środków, żeby tylko dostać chłopca w swoje ręce. Arntor również przybywa do osady. Czy zdąży spotkać się z ukochaną, zanim spiskowcy zrealizują swój plan? Bliscy, których rozdzielił los, zrobią wszystko, żeby być znów razem, lecz nikt nie umknie swojemu przeznaczeniu.

elninka | 2016-03-29
Na półkach: Przeczytane, Sagi