Zrodzona z ognia

Okładka książki Zrodzona z ognia Nora Roberts
Okładka książki Zrodzona z ognia
Nora Roberts Wydawnictwo: Amber Cykl: Saga Rodu Concannonów (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Saga Rodu Concannonów (tom 1)
Born in Fire
Amber
1996-01-01
1996-01-01
Aleksandra Komornicka
siostry artystka

Rewelacyjna powieść!!!

Rewelacyjna powieść!!!

Bardzo przyjemnie się czytało. Mamy tu wątki rodzinno-obyczajowe, romans i cudowny klimat Irlandii. Bardzo polubiłam Maggie. Wciąż śmieję się w duchu ze sceny, w której po pijaku zasnęła na łące, by rankiem obudzić się i przestraszyć Bogu winnej krowy.

Teraz przed świętami chciałam jakąś lekką, przyjemną sagę rodzinną. Wiedziałam po czyją powieść trzeba sięgnąć. Uwielbiam sagę Concannonów. Rodzina z problematyczną matką, niezadowoloną ze wszystkiego i wszystkich, dwie siostry, kochające się i całkowicie różne. Bohaterką tomu jest starsza z sióstr, artystka tworząca niezwykłe dzieła ze szkła. Jest bardzo pewna siebie i planuje samotne życie. Spotyka na swojej drodze pewnego bufona, właściciela dublińskiej galerii sztuki... Według niej wszystko ich różni i dzieli, On i los chcą inaczej... Maggie nie pragnie zmian i opiera się im ze wszystkich sił.
Świetny romans, powieść obyczajowa i melodramat w jednym. Przeczytałam jednym tchem.

Może nie bardzo wyzwaniowy tytuł,ale tę akurat trylogię Nory znam bardzo słabo,czytałam ja ledwo raz.Irlandia rzeczywiście tu jest i to mocno widoczna.Nie tylko Dublin ,ale i prowincja.Romans fajny,bohaterowie również.Maggie to artystka,zajmująca się szkłem artystycznym,Roggan jest właścicielem galerii,wystawiającej jej prace.Obydwoje są uparci;tutaj to on napiera na małżeństwo,a ona się od tego odżegnuje(skutek nieszczęśliwego małżeństwa jej rodziców).Książka ciekawa,klimatyczna.Lubię takie ciepłe opowieści

Bardzo dobra powieść. Przeczytałam w oka mgnieniu, a najbardziej podobały mi się opisywane miejsca i bohaterowie, do których zapałałam sympatią.

Książka mi się nie bardzo podobała, ale bardzo polubiłam bohaterów, stawiałam się w ich sytuacjach.
Fajne umiejscowienie akcji.

Fajne umiejscowienie akcji.

nie dałam rady dokończyć, nie moje klimaty:)

nie dałam rady dokończyć, nie moje klimaty:)

"Weszła do domu, pozostawiając Briannę na ścieżce." (Amber)

"Weszła do domu, pozostawiając Briannę na ścieżce." (Amber)

Czuć ten ogień ;)

Czuć ten ogień ;)

❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤❤

• Nora Roberts
  • Romans
  • Ebooki
  • Roberts Nora

Dodaj cytat z książki Zrodzona z ognia