Zrodzona z ognia

Tłumaczenie: Aleksandra Komornicka
Cykl: Saga Rodu Concannonów (tom 1)
Wydawnictwo: Amber
Born in Fire
siostry, artystka
villemo47

Książka z cyklu Saga rodu Concannonów. Najstarsza z sióstr, Maggie, jest piękna, ambitna i utalentowana. Żyje z dala od ludzi, z pasją oddając się sztuce. Tworzy oryginalne przedmioty ze szkła, odznaczające się niepowtarzalnym pięknem. Jej dzieła wzbudzają zainteresowanie właściciela znanej galerii sztuki w Dublinie. Wtedy to życie Maggie zmienia się całkowicie. Dziewczyna poznaje smak sławy i...

Książka z cyklu Saga rodu Concannonów.
Najstarsza z sióstr, Maggie, jest piękna, ambitna i utalentowana. Żyje z dala od ludzi, z pasją oddając się sztuce. Tworzy oryginalne przedmioty ze szkła, odznaczające się niepowtarzalnym pięknem. Jej dzieła wzbudzają zainteresowanie właściciela znanej galerii sztuki w Dublinie. Wtedy to życie Maggie zmienia się całkowicie. Dziewczyna poznaje smak sławy i bogactwa, a także skomplikowany świat uczuć...

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

KaMiLa | 2015-10-25

Bardzo dobra powieść. Przeczytałam w oka mgnieniu, a najbardziej podobały mi się opisywane miejsca i bohaterowie, do których zapałałam sympatią.

ewa | 2017-04-17

Może nie bardzo wyzwaniowy tytuł,ale tę akurat trylogię Nory znam bardzo słabo,czytałam ja ledwo raz.Irlandia rzeczywiście tu jest i to mocno widoczna.Nie tylko Dublin ,ale i prowincja.Romans fajny,bohaterowie również.Maggie to artystka,zajmująca się szkłem artystycznym,Roggan jest właścicielem galerii,wystawiającej jej prace.Obydwoje są uparci;tutaj to on napiera na małżeństwo,a ona się od tego odżegnuje(skutek nieszczęśliwego małżeństwa jej rodziców).Książka ciekawa,klimatyczna.Lubię takie ciepłe opowieści

Magdanna | 2014-04-08
Na półkach: Przeczytane, Nudne
Przeczytana: 07 kwietnia 2014

nie dałam rady dokończyć, nie moje klimaty:)

Szana | 2014-05-31
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 31 maja 2014

Książka mi się nie bardzo podobała, ale bardzo polubiłam bohaterów, stawiałam się w ich sytuacjach.
Fajne umiejscowienie akcji.

axi_1099 | 2011-12-09

Czuć ten ogień ;)

Evi91 | 2012-04-25
Przeczytana: 19 sierpnia 2011

"Weszła do domu, pozostawiając Briannę na ścieżce." (Amber)

Karolina | 2017-03-17
aSaM | 2017-03-14