Detektyw Zack i pułapka w muzeum Darkmoor

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Detective Zack trapped in Darkmoor Manor
978-83-87895-80-8
dona

Zack, inspektor z Ameryki, prowadzi sprawę w Londynie! Podczas pobytu w Londynie, Zack i jego dobra przyjaciółka. Stef, usiłują rozwiązać zagadkę zniknięcia dyrektorki muzeum Darkmoor. Czy ktoś ją porwał? A może sama uciekła, kradnąc cenne monety? Stef jest przekonana, że pani Huffington znajduje się w niebezpieczeństwie! Kiedy Zack i Stef wpadają w pułapkę na terenie muzeum, muszą znaleźć drogę ucieczki. W przeciwnym razie też mogą zniknąć! Czy uda im się działać na tyle szybko, aby wyjść cało z opresji i rozwiązać zagadkę?

PahaludO | 2010-08-17

Super! Bardzo wciągająca!