Detektyw Zack i niebezpieczeństwo w Obozowisku Dinozaurów

Tłumaczenie: Tomasz Paczuski
Wydawnictwo: Fundacja Źródła Życia
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Detective Zack: danger at Dinosaur Camp
978-83-87895-53-2
dona

Jeśli jest jeszcze na ziemi jakieś miejsce, gdzie dinozaury wciąż żyją, to na pewno jest to Obozowisko Dinozaurów, w którym Detektyw Zack przeżywa swoją kolejną przygodę. W obozowisku grasuje złodziej. Gdy pułapka zastawiona przez Zacka nie wypala, on, jego siostra i nowo poznany kolega stają się głównymi podejrzanymi! Jacyś ludzie twierdzą, że widzieli dinozaura. Straszne odgłosy dobiegają w nocy z kanionu, ślady wielkich łap i doniesienia o stworzeniach z długimi szyjami sprawiają, że wielu obozowiczów decyduje się zwinąć namioty i jak najszybciej wyjechać. Ale dla Zacka dopiero wtedy zaczyna być ciekawie! Spływ rwącą, górską rzeką, zwiedzanie parku dinozaurów i rozmowy z paleontologiem - doktorem Bonesem, prowadzą Zacka, Kaylę i Luisa do odkrycia prawdy o dinozaurach!

PahaludO | 2010-08-17

Fajna.