Złe zachowanie

Wydawnictwo: Amber
Behaving badly
paprotkowa

Behawiorystka zwierzęca (która leczy domowych pupilów z problemów psychicznych) po fatalnych doświadczeniach z mężczyznami jest przekonana, że wszyscy faceci to dranie. Zwierzęta są o wiele sympatyczniejsze. Zmienia jednak zdanie, kiedy na horyzoncie pojawia się przystojny fotograf.

Kinga | 2013-10-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, E-book

Czyta się tę książkę przyjemnie.
Pierwszy raz zetknęłam się z Isabel Wolff, kiedy sięgnęłam po "Kolekcję", która mnie w jakiś tam sposób zauroczyła. Potem natrafiłam na tragiczną Tiffany Trott, gdzie chyba tylko lekki styl pisania autorki mi się podobał, dzięki któremu brałam inne powieści I. Wolff. Były w porządku, ale jakbym miała tak z marszu powiedzieć o czym, to czarna dziura.
"Złe zachowanie" jest trochę inne. Podoba mi się, że oprócz spotkali się, mają problemy a na końcu żyją długo i szczęśliwie, jest jeszcze o czymś.
Jak już ktoś wspomniał, trochę podobna do "Kolekcji" i zgadzam się w 100% że tamta jest o niebo lepsza. Jeśli jednak miałabym wybrać drugą powieść tej autorki, którą przez pewien czas będę wspominać, to właśnie jak na razie "Złe zachowanie".
Polecam wszystkim, którzy szukają powieści przy której można się zrelaksować i odprężyć, a także miłośnikom zwierząt (chociaż z niektórymi radami bohaterki nie zgadzam się :)

Limonkaaa | 2014-11-24
Przeczytana: 23 listopada 2014

No dla mnie książka tragedia. CZytałam, przerywałam i znów czytałam ją od chyba dwóch tygodni, bo już jak zaczęłam to chciałam skończyć. Jest strasznie nudna, ciągnie się jak flaki z olejem, no na prawdę myślałam że jej nie skończę, ale na szczęście się udało. Pomysł fajny, ale tak to napisane, że się ledwo czyta. Nie polecam.

LongWinterNights | 2013-03-02
Na półkach: 2013, Przeczytane
Przeczytana: 02 marca 2013

Trochę się rozczarowałam tą książką, jakoś mnie nie porwała. Momentami jest za słodka, choć zauważyłam już że autorka ma do tego tendencję. Chociaż zawsze się ją czyta dobrze i bez znudzenia. Męczy mnie trochę moralizatorstwo i nieustanne poczucie winy Mirandy. Nie podoba mi się ta postać.

Czytałam "Kolekcję" i widzę dużo zbieżności ze "Złym zachowaniem" w fabule, jakby autorka lubiła te same motywy, tylko wybierała im inne formy. (Zaznaczam, że dla mnie "Kolekcja" jest dużo lepsza)

alijka | 2014-06-14

super, świetne poczucie humoru, lekka, przyjemna i wesoła.

Ania | 2012-03-12

Jej książki nigdy nie nudzą.

Magdalena | 2013-02-05
Przeczytana: 05 lutego 2013

Jest to moja druga książka tej autorki i szczerze mówiąc jest taka sobie. Niezbyt porywająca, ale dobrze się ją czytało.

aguha111 | 2016-03-20
Przeczytana: 20 marca 2016