Flirty bez znieczulenia

Wydawnictwo: G+J
Dating Without Novocaine
83-238-1712-X
colezanka

Hanna O'Dowd - pracująca na własny rachunek krawcowa i projektantka - uwielbia swoje zajęcia. Ma też przyjaciół, którzy podtrzymują ją na duchu. Zbliża się jednak do magicznej trzydziestki i nagle zaczyna sobie uświadamiać, że być może jedynym sposobem na znalezienie męża jest intensywne i zorganizowane randkowanie. Pomoże jej w tym internet i magiczna siła tarota.

megi40 | 2014-02-28
Przeczytana: 2009 rok

Ta książka to lekka i dowcipna powieść. Czyta się lekko i przyjemnie.Mnie się podobała.Polecam.Aha!Ta książka jest dla ludzi szukających swoich połówek i dla tych,którzy szlak randkowy,pełen perypetii i zabawnych sytuacji,już pokonali.

Lilja | 2011-02-20

łatwa lekka i przyjemna :)

Khaleesi | 2013-08-20

Łatwa, lekka i przyjemna. Taka jak setki, na pewno jej nie zapamiętam. Ale wieczór spędzony przy jej czytaniu nie był stracony - całkiem przyjemna powieść.

Aniołeczek | 2016-11-08

Przewidywalna ale lekka i przyjemna. Fajna na jeden wieczór. Typowy romans.

Małgosia | 2012-03-01

Przyjemna i odprężająca, z humorem :)

Angelika | 2017-05-25
Przeczytana: 2016 rok