Kwestia miłości

Wydawnictwo: Amber
A question of love
8324122044
Wanda

Powieść autorki bestsellera "Cel matrymonialny". Prowadzenie nowego teleturnieju to dla prezenterki telewizyjnej szansa na karierę, a może i miłość. Musi tylko odpowiedzieć sobie na pytanie, kto jest jej pisany: były mąż, dawny ukochany czy nowy szef?

isabelle142 | 2014-01-01
Przeczytana: 31 grudnia 2013

Ostatnia przeczytana w 2013 :) I było to całkiem udane zakończenie roku :)
A sięgnęłam po nią, bo... Nie mogłam się zdecydować, którą książkę wybrać, nie miałam ochoty na nic konkretnego, a ta już siedem miesięcy prawie leżała na półce i czekała, czekała, czekała... Aż niespodziewanie się doczekała!
Nie spodziewałam się po niej niczego szczególnego, raczej durnego pseudoromansidła w stylu 'Kocham Hollywood' (brr, wzdrygam się na samo wspomnienie), a tu takie miłe zaskoczenie. Nazwisko autorki nie było mi obce - od jakiegoś czasu czeka na mnie jej 'Cel matrymonialny', który wydębiłam od babci i...no cóż...stoi sobie :) Wyprosiłam ją w ramach fascynacji serią... 'My, 20latki, 30latki', którą to przeszłam...w gimnazjum. Haha. 20 lat to ja będę mieć, za 4 tygodnie :)
No dobra, ależ odchodzę od tematu.
Narracja w powieści prowadzona jest w 1 osobie (+), przez Laurę. Cieszę się, że nie jest to kolejna głupiutka kobietka. Wręcz przeciwnie - wiedzy i pamięci można jej pozazdrościć. Życia...

lady_caroline | 2014-06-07

Sięgnęłam po tę książkę w dużej mierze, ze względu na to, bo poprzednia pozycja literacka tej autorki, jaką miałam okazję przeczytać, a mianowicie "Niezapominajka" bardzo przypadła mi do gustu. Tym razem, także Isabel Wolff pisze w bardzo przyjazny sposób, ciekawie i z poczuciem humoru. Powoduje, że treść jest lekka, w sam raz na odstresowanie w ponury wieczór.

Kinga | 2013-09-27
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Książka w sam raz na chłodny wieczór, jaki jest dzisiaj :)
Przyjemnie się czyta, lekkie pióro autorki, momentami zabawna, nie wymagająca skupienia.
Typowe romansidło, które szybko się pochłania.

catsy | 2012-09-27
Przeczytana: 27 września 2012

Ta książka to istne arcydzieło. Spodziewałam się jakiegoś chłamu, ale po przeczytaniu kilku pierwszych rozdziałów byłam pozytywnie zaskoczona. Fabuła buduje napięcie, aż nie miałam ochoty odkładać książki na bok. Przeczytałam ją bardzo szybko, wciąga jak mało jaka książka. Szczególnie zaskoczył mnie koniec. Myślałam, że Laura zwiąże się na dobre z Lukiem, jednakowoż było zupełnie inaczej. Zostawiła go za to, co robił dla mężczyzny, którego uważała za podłego, ale pomimo to była jego przyjaciółką. Zaskoczenie pozytywne, podoba mi się. Chętnie wrócę do tej książki.

Anna | 2015-06-22
Przeczytana: 16 maja 2015

Książkę czyta się łatwo, przyjemnie, jednak jest to dla mnie kolejna banalna książka typu: kobieta - trzech mężczyzn: o jednym chce zapomnieć, drugi pojawia się znikąd, cudowny romans wyobrażenie miłości oraz trzeci ten który jest najbliżej i okazuje się, że miłość była tak blisko..

Iwona | 2014-03-24
Przeczytana: 23 marca 2014

Książka jak dla mnie bardzo średnia.Niby wszystko jest bo i dramaty życiowe,radości ,smutki rozstania i miłości, ale to wszystko napisane językiem, który mnie nie wciągnął i mimo że, książka nie jest obszerna męczyłam ją bardzo długo.

Ulka | 2016-03-17
Przeczytana: 31 marca 2016