Uciec od Richarda

Wydawnictwo: Amber
Running away from Richard
83-241-0119-5
paprotkowa

Już wkrótce dostanie rolę. Nie po to kończyła szkołę aktorską, żeby się nudzić w biurze. Już wkrótce zostanie panią Adams. Richard się oświadczy. Na pewno. To tylko kwestia czasu. Więc jak to się dzieje, że miesiąc później Lizzie Jordan ląduje w Los Angeles, żeby podawać drinki w barze dla tranwestytów i udawać dziewczynę reżysera, który przypadkiem jest gejem? Czy życie nigdy nie ma zamiaru ułożyć się tak, jak planowała?

| 2014-07-26
Na półkach: Przeczytane, Rozczarowanie