Marszałek Piłsudski w obronie Polski i Europy

Wydawnictwo: Ex Libris
historyczna

Przedmowa Biskupa Polowego Wojska Polskiego generała dywizji Tadeusza PłoskiegoDecydująca bitwa w dziejach światazwycięstwo nad WisłąPrzeciw Imperium zła opinie europejskie i amerykańskie o Bitwie WarszawskiejPiłsudski i jego Polacy opinie rosyjskie o Bitwie WarszawskiejW obronie Polski i Europy próba wojny prewencyjnej z Niemcami 1933Marszałek Józef Piłsudski wizjoner, konspirator, bohater, wódz Polski

Ariel_O | 2016-02-22
Pevel | 2015-12-13