Przez morze słońc

Tłumaczenie: Cezary Frąc
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Centrum Galaktyki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Across the sea of suns
dona

Rok 2056. Wszechświatem rządzą maszyny, które niszczą wszelkie życie organiczne. Straszliwe niebezpieczeństwo zbliża się do Ziemi. Tylko jeden człowiek może uratować ludzkość. Astronauta Nigel Walmsley wyrusza zdobytym statkiem kosmicznym obcych istot w kierunku jądra galaktyki, bazy cywilizacji maszyn.

cyunczykg | 2013-10-31

O ile jeszcze fabuła "W oceanie nocy" jest mało prawdopodobna, ale możliwa do spełnienia, jeśli przymknie się oczy na pewne drobiazgi.W tej części sagi suma niesamowitych zbiegów okoliczności zaczyna przekraczać wszelkie standardy nawet jak na sience-fiction. A szkoda bo gdyby tak np. zamiast jednego bohatera wprowadzić kilka postaci rozdzielonych w czasie i przestrzeni to wyszła by z tego naprawdę świetna lektura z ciekawymi pomysłami.

Marcin Badtke | 2013-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2013

Opis trochę nieprzystający.Nigel wyrusza ale nie do jądra galaktyki tylko do innego systemu i nie zdobytym statkiem tylko zbudowanym na wzór statku obcych.Trochę filozofowania,ale czyta się przednio.Tylko ten pomysł,że maszyny latają sobie po kosmosie zabijając wszelkie życie to jakoś do mnie nie przemawia.

książek: 1980
Jahty | 2011-10-21