NLP Twoich Zmysłów. Wiedza Dla Wtajemniczonych

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Dokonania NLP praca nad Twoją percepcją * Istota submodalności parametrów zmysłów, odpowiedzialnych za obrazy tworzone przez Twój umysł * Charakterystyka submodalności wzrokowych, słuchowych oraz kinestetycznych * zmiana stanów emocjonalnych * Kotwiczenie za pomocą submodalności * Uciszanie wewnętrznego krytyka zacznij czuć, słyszeć i tworzyć obrazy rzeczywistości w nowy, lepszy sposób! Czy zauważyłeś kiedykolwiek, że przeżyte przykre doświadczeni

lilianar | 2015-01-13
Przeczytana: 13 stycznia 2009