NLP - Najwyższy Stopień Wtajemniczenia, czyli jak budować własny sukces

Onepress
The Ultimate Introduction to NLP: How to build a successful life
poradniki
2014-05-23

Niezrażona opiniami na temat tej książki kupiłam ją i srogo się rozczarowałam. Spodziewałam się publikacji chociażby przypominającej poradnik, otrzymałam natomiast książeczkę napisaną w tonie ciężkostrawnej gawędy. Być może sprawdza się on na wykładach, może nawet jako skrypt dla tych, którzy nie chodzili na zajęcia - tutaj po prostu irytuje. Śmiało można pominąć tę...

Książka napisana w formie "opisu warsztatów".
Kilka przydatnych technik, w jaki sposób stać się bardziej otwartym na nowe znajomości, w jaki sposób rozmawiać, komunikować się, żeby druga osoba się przed nami otwarła.
Osobiście wolałabym wziąć udział w takich warsztatach, aniżeli o tym czytać.

podtawy NLP. Czyta się na pewno lepiej niż podręcznik ;)

Szkolenie Praktyk NLP w pigulce. Inne spojrzenie i swietna narracja. Dla srednio zaawansowanych i poczatkujacych solidne podstawy. Dla zaawansowanych ciekawa struktura i prowadzenie watku.

• NLP
  • Audiobook