NLP - Najwyższy Stopień Wtajemniczenia, czyli jak budować własny sukces

Okładka książki NLP - Najwyższy Stopień Wtajemniczenia, czyli jak budować własny sukces
Richard BandlerOwen Fitzpatrick Wydawnictwo: Onepress poradniki
poradniki
The Ultimate Introduction to NLP: How to build a successful life
Onepress
2014-05-23
2014-05-23

Okładka książki Przejmij kontrolę nad swoim życiem. Przewodnik po NLP Richard Bandler, Owen Fitzpatrick, Alessio Roberti
Ocena 6,8
Przejmij kontr... Richard Bandler, Ow...
Okładka książki Struktura magii. Kształtowanie ludzkiej psychiki, czyli więcej niż NLP. Część 1 Richard Bandler, John Grinder
Ocena 6,7
Struktura magi... Richard Bandler, Jo...

Niezrażona opiniami na temat tej książki kupiłam ją i srogo się rozczarowałam. Spodziewałam się publikacji chociażby przypominającej poradnik, otrzymałam natomiast książeczkę napisaną w tonie ciężkostrawnej gawędy. Być może sprawdza się on na wykładach, może nawet jako skrypt dla tych, którzy nie chodzili na zajęcia - tutaj po prostu irytuje. Śmiało można pominąć tę...

Książka napisana w formie "opisu warsztatów".
Kilka przydatnych technik, w jaki sposób stać się bardziej otwartym na nowe znajomości, w jaki sposób rozmawiać, komunikować się, żeby druga osoba się przed nami otwarła.
Osobiście wolałabym wziąć udział w takich warsztatach, aniżeli o tym czytać.

podtawy NLP. Czyta się na pewno lepiej niż podręcznik ;)

Szkolenie Praktyk NLP w pigulce. Inne spojrzenie i swietna narracja. Dla srednio zaawansowanych i poczatkujacych solidne podstawy. Dla zaawansowanych ciekawa struktura i prowadzenie watku.

• Audiobook
  • NLP
  • Pseudopsychologia
  • 001. Mam - literatura faktu
  • Ibooks
  • 2014
  • Mind

Dodaj cytat z książki NLP - Najwyższy Stopień Wtajemniczenia, czyli jak budować własny sukces