Podróże z moją kotką

Aleksandra Ziółkowska-Boehm
83-7386-102-5
kot, podróże, rodzina, zwierzęta
Alina

"Podróże z moją kotką" to wyjątkowa książka, nie tylko dla miłośników kotów. Opowieści w niej zawarte tworzą niezwykle barwną, zabawną, choć miejscami wzruszającą historię, pokazującą, jak w często niezwykły sposób splatają się losy ludzi i zwierząt.

Ola | 2016-03-28
Przeczytana: 22 marca 2016

Cieplutka książka,która powinna spodobać się każdemu zwierzolubowi :)

BaskaB | 2012-02-27
Przeczytana: styczeń 2007

Urocza książeczka dla miłośników futrzastych.

Vicki | 2012-02-10
Przeczytana: 09 lutego 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Byłem nastawiony sceptycznie do kotów, po tej książce - którą przeczytała także moja żona - adoptowalismy kota i jestesmy z nim bardzo szczęsliwi.
On z nami też, bo mruczy gdy si
e do niego zbliżamy, nawet bez miski z jedzeniem. Książka PODRÓZE Z MOJĄ KOTKĄ zadziwiła mnie serdecnzym ujęciem tematyki zwierząt, jednoczesnie utrzymany jest łądny dystans. Można się wzruszyć, ucieszyć, zadziwić i po prostu dobrze spędzić czas na jej lekturze. Książka według mnie wspaniała. Teraz - ile razy widże kota, zatrzymuję sie i mysle o tej ksiązce - tak mnie uwraźliwiła.

PaTi | 2013-07-29
Przeczytana: 13 lipca 2013

Książka bardzo ciekawa , pokazuje , że nie tylko pies morze się przywiązac do właściciela . Pokazuje też , że są osoby pomocne bezdomnym zwierzentom.

alex2586 | 2011-03-07
Przeczytana: 07 marca 2011

Urocza, ciepła i zabawna książka. Obowiązkowa lektura dla wszystkich miłośników zwierząt (nie tylko kotów).

Hawkpath | 2016-02-22
Annoś | 2015-09-13