Ledi Feniks
kryminał, kradzież
Śnieżynka

Olga Riazancewa jest świadkiem, jak nastolatek na rolkach wyrywa dziesięciolatkowi telefon komórkowy z ręki i ucieka. Nieoczekiwanie dla samej siebie Olga obiecuje odnaleźć skradzioną komórkę... i oczywiście pakuje się w nie lada kłopoty, które mogą zagrozić jej niedawno odbudowanemu szczęściu z Dziadkiem. Tym bardziej, że na horyzoncie znowu pojawia się Sasza Cichy...

gwiazdka | 2014-07-25
Na półkach: Przeczytane, Rok 2014
Przeczytana: 25 lipca 2014

Bardzo dobry kawałek sensacyjno- kryminalny. Olga Riazancewa tradycyjnie wpycha swoje paluszki w miejsca dla niej niebezpieczne, jednocześnie budzi moją sympatię. Zaczyna się bardzo niewinnie, od rozhisteryzowanej byłej kochanki, wszystko niemiłosiernie się plącze, by powoli odsłaniać i wyjaśniać czytelnikowi kolejne przestępstwa. Część jest łatwa w domyśle, inne są bardzo zaskakujące.

Bardzo podoba mi się wątek Olgi i Timura, niestety tym razem sama siebie pozbawiłam elementu zaskoczenia, bo czytam w złej kolejności i zakończenie „Lady Feniks" znałam z „Przytul mnie mocno". Zalecam więc czytanie według tomów.

Jak widać jestem miłośniczką zarówno Polakowej jak i Olgi i Mitura, książka więc podobała mi się, czytało się lekko, bohaterów można polubić, a wielowątkowość zapewnia niezłą rozrywkę.

ejwa1960 | 2015-11-22
Przeczytana: 22 listopada 2015

To moja pierwsza książka Polakowej i myślę że nie ostatnia ale nie będę wracała do pierwszych części,mimo że nie czytałam od początku to tylko życiu prywatnym olgi można się trochę pogubić ,ale wątek kryminalny w każdym tomie jest inny.W książce nie ma przydługich opisów,czyta się szybko i przyjemnie.Polecam!

psztymucella | 2015-10-02

Moja prawie-ulubiona część serii o Oldze. Są i wielkie emocje, i bardzo wciągająca intryga. Polecam.

Izunia Rukat-Żart | 2015-07-27
Przeczytana: 18 sierpnia 2015

Fajna lekka i przyjemna książka.

natalacz | 2016-11-19
aguagula | 2016-09-16