Nie szukaj mnie

Otwarte
2010-01-11
2010-01-11
978-83-7515-081-0

Okładka książki Kiler. A crime comedy based on a Juliusz Machulski film Juliusz Machulski, Jerzy Siemasz, Piotr Wereśniak
Kiler. A crime... Juliusz Machulski, ...
Okładka książki Kiler Juliusz Machulski, Piotr Wereśniak, Ryszard Zatorski
Kiler Juliusz Machulski, ...

Skłaniam się mu głównej myśli autora - nie szukajcie tego gniota, nie czytajcie. Pelno logicznych dziur, język taki sobie, bohaterowie z papieru. Rozczarowuje pod każdym względem.

Gniot jakich mało!

Gniot jakich mało!

Całkiem zgrabna historia. Można przeczytać

Całkiem zgrabna historia. Można przeczytać

Postanowiłam przeczytać książkę Piotra Wereśniaka "Nie szukaj mnie", po przeczytaniu "Zabili mnie we wtorek". Na temat drugiej (wymienionej) książki miałam bardzo dobrą opinię, niestety "Nie szukaj mnie" okazała się być nieudana, nudna, bez dynamiki.
Może akcja wolno się rozkręca, ale dla mnie książka w której po przeczytaniu 100 stron nic się nie dzieje... jest odstawiana.
Tak było w tym przypadku.
Polecam jak najbardziej pierwszą (z wymienionych przez mnie) książkę, druga jest dużo słabsza.

Niby poprawnie napisana, ale nie przekonała mnie intryga. Za dużo naciąganych rozwiązań.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Rewelacyjna, polecam

Rewelacyjna, polecam

Książka całkiem dobra. Opowieść momentami mnie nużyła opisami przyrody, ale ogólnie rzec biorąc daje tej książce 6 gwiazdek. Koniec książki zaskakujący i to mile zaskakujący. Fajne zakończenie.

Bardzo mi się podobała. Szybko się czyta jeden wieczór i książka przeczytana. Polecam :) Choć nie nastawiajcie się proszę, że to taka ambitna książka. Temat fajny, tylko wszystko naszej bohaterce wychodzi i troszkę jest to takie banalne i dość mało realne, ale fajnie się czyta i polubiłam Małgosię :)

Pewnego dnia Gośka pod wpływem impulsu kradnie pieniądze. 4 lata później dowiaduje się z gazety, że nie żyje. Co z tym ma wspólnego bogaty Niemiec? Skąd naglę pojawia się Igor? Dlaczego ją śledzą? Dlaczego ciągle musi uciekać? O tym musicie sami się przekonać. Nie spodziewałam się, ze tak słabo znanego pisarza i to polskiego książka okaże się tak ciekawa i interesująca, trzymająca w napięciu do końca.

Szybko, fajnie i przyjemnie. Książkę przeczytałem przez zupełny przypadek. I znów polski autor, którego kojarzyłem tylko z reżyserią.
Nr 18/52/2015

Nr 18/52/2015

• 2015
  • Dostępne w bibliotece

Dodaj cytat z książki Nie szukaj mnie