Pośrodku kręgu

Tłumaczenie: Jacek Kozerski
Cykl: Słudzy Arki (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
The Centre of the Circle
837082224X
Słudzy Arki, księga 2

Królestwo Arki pogrążyło się w chaosie. Zamordowany został król, a jego rodzina utraciła władzę. Nadworny czarodziej Ferregamo wraz z jedynym pozostałym przy życiu księciem Markiem podejmują rozpaczliwą próbę ratowania ojczyzny przed wszechogarniającym złem. Złośliwa magia jest jednak tak potężna, że odżywa w następnym pokoleniu. Słudzy Arki pod wodzą księcia Luka, syna Marka, znów muszą...

Słudzy Arki pod wodzą księcia Luka, syna Marka, znów muszą stawić czoło magicznym mocom i wspólnie zapobiegają pogrążeniu się wyspy w mrocznej otchłani zła.

Kaga | 2013-11-15
Przeczytana: październik 2013

Lekka, luźna fantastyka, spełniająca swą rolę "heroiczną", jednak nie rzucająca na kolana. Luźna opowiastka, do której można wrócić po czasie, choć jak reszta cyklu, nie do końca trzymająca się kupy... Przeciętna pisanina, w sam raz na chłodne, październikowe wieczory.

NonReal | 2016-12-03
Na półkach: Fantasy, Posiadam, Przeczytane