Wielki finał - Kulisy wstępowania Polski do NATO

Wydawnictwo: Znak
83-7006-821-9
polityka, publicystyka, NATO, polska
crocart

Książka Tomasza Lisa, dziennikarza i komentatora, to dowód jak fascynująca może być wielka polityka. Lis pisze o rozszerzaniu NATO, największej dyplomatycznej kampanii Polski od czasu odzyskania niepodległości w 1918 roku, a jednocześnie o największej debacie amerykańskiej od czasu wojny w Wietnamie. Pisze o tym, czego nie pokazały telewizyjne kamery i co nie zostało powiedziane na konferencjach prasowych.

Marcin | 2014-09-18
Przeczytana: 18 września 2014

Doskonała praca dziennikarska. Tomasz Lis ze szczegółami zrekonstruował naszą drogę do NATO, a oprócz tego, tam gdzie to było potrzebne, zarysował wszystkie ważne konteksty, które miały na tę drogę wpływ.

Heathcliff1984 | 2014-07-31
Eroll | 2013-08-08