1000 powodów, by (nie) bawić się w Amora

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zamęt, Całusy, Katastrofy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Sanny i Hubertus są parą, Konny jest z Sarah, a Liz z Davidem. Tylko najlepszemu przyjacielowi Konny`ego, Kaiowi, brakuje dziewczyny. I to na krótko przed szkolnym balem! Jak przystało na prawdziwego kumpla, Konny nie żałuje trudu i postanawia poszukać superdziewczyny dla Kaia. Sanny myśli sobie, że to się nie może udać, dlatego też włącza się w tę akcję. W końcu jest samozwańczą ekspertką w sprawach sercowych.

koniaralisa13 | 2015-04-30
Przeczytana: 30 kwietnia 2015

Kolejna powieść o przygodach rodzeństwa Kornblum:) Zawsze mają pełno pomysłów.... :)Chcecie wiedzieć co spotkało ich tym razem? Zapraszam do lektury. Powieści Hortense Ullrich świetnie poprawiają nastrój;)Gorąco polecam!!!!! :)

basketball123 | 2016-06-22

Książka jest naprawdę fajna z zaskakującym efektem na końcu ;)

_Martaa | 2016-01-23
Annie | 2015-08-11