Alchemia uwodzenia czyli jak uwodzić mężczyzn z klasą i skutecznie

Wydawnictwo: Helion
5 (12 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
978-83-246-0485-2
psychologia, poradnik
poradniki
Anka

To, że czytasz te słowa, oznacza, że chciałabyś się dowiedzieć czegoś więcej o uwodzeniu mężczyzn. Chcemy Cię zaprosić w niezwykłą podróż do krainy uwodzenia. Nasza podróż składa się z trzech etapów. Najpierw odwiedzimy planetę Wenus - miejsce, w którym mieszkają fascynujące, pełne wdzięku kobiety, które potrafią w niesamowity sposób wpływać na mężczyzn. I tam nauczysz się być właśnie taką kobietą. Potem odwiedzimy planetę Mars - gdzie wybierzesz typ mężczyzny, z którym chciałabyś zbudować wspaniały związek, a potem wrócimy tutaj - na Ziemię - gdzie nauczysz się tych wszystkich umiejętności, które sprawią, że staniesz się prawdziwą uwodzicielką w dobrym stylu - taką kobietą, która po prostu umie postępować z mężczyznami.
Jeżeli:
- jesteś samotna i chciałabyś wreszcie związać się z odpowiednim dla siebie mężczyzną,
- właśnie zaczęłaś być z kimś i chciałabyś, żeby tym razem Twój związek był naprawdę udany,
- jesteś w szczęśliwym związku i chciałabyś, żeby tak pozostało na zawsze,
- lub jesteś z kimś od dłuższego czasu, ale codzienność zabija to, co było wspaniałego między Wami, to "Alchemia uwodzenia" jest właśnie dla Ciebie!

Uwodzenie jest sztuką, która sprawia, że Twój mężczyzna jest Tobą zafascynowany, że na Twój widok ma gwiazdy w oczach, motyle w brzuchu i że między Wami błyszczą iskierki radosnego zauroczenia. Wyobraź sobie teraz samą siebie za jakiś czas po przeczytaniu tej książki: jesteś już kobietą pełną uroku, czaru, wdzięku i potrafisz sprawić, żeby otaczający Cię mężczyźni - czy też ten jeden, wybrany - patrząc na Ciebie, mieli gwiazdy w oczach i jakiś wewnętrzny głos mówił im: "Ta kobieta jest wyjątkowa i jedyna! Chcę z nią być!". A Ty po wyrazie swojej twarzy poznajesz, że to Ci bardzo odpowiada i z wielką sympatią dla samej siebie wspominasz moment, w którym przeczytałaś tę książkę. Bo dzięki niej możesz być właśnie taką kobietą!

ścichapęk | 2013-07-15

Nie wierzę, że znalazłam to tutaj. Jest sentyment. Prezent na koniec wieku: między szaloną szesnastką, a rezolutną siedemnastką. Od deski do deski. Motyw ze spojrzeniami działał, obserwowany chłopak wysiadł z tramwaju. Pewnie bardziej ze strachu, ale liczy się efekt.
I dodam sobie do przeczytanych, a co! Będzie snobizm, że więcej. Będzie, że wiem jak działa alchemia. Będzie, żem oczytana.

| 2012-04-28
Przeczytana: 28 kwietnia 2012

Bardzo słaba książeczka, nastawiona na kulturę masową i propagowanie wartości, które z sobą ona niesie. Pisana w stylu podobnym do Joseph'a Murphy'ego. Jedynym silnym atutem było krótkie omówienie przez autorkę technik NLP, które (dzięki ich uniwersalności) stosować można nie tyle co do uwodzenia, ale do zmiany samego siebie na lepsze. Książeczka ta z pewnością nie pomoże w budowaniu szczęśliwego, poważnego związku. Kreuje postawę kobiety lansowaną przez media XXI wieku, jednakże czy to aby na pewno jest słuszna postawa, nie prowadząca coraz bardziej do wypaczenia pojęcia miłości i degradacji pierwszorzędnych, ludzkich wartości? Pytanie pozostawiam bez odpowiedzi.

Konwalia | 2016-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2016

Powiem tak - jestem zniesmaczona. Słuchałam w formie audiobooka i może to był błąd. Książkę czytała sama autorka i wyszło to po prostu tragicznie. Byłam zażenowana zarówno samą treścią jak i sposobem jej przekazu. Omijajcie to "dzieło" szerokim łukiem bo szkoda czasu.

a_niulenka | 2016-03-23
Przeczytana: 2009 rok