Tao kobiety

Tłumaczenie: Beata Górska
Wydawnictwo: Świat Książki
Das Tao der Frau
kobieta, tao, psychologia, poradnik, zdrowie
poradniki
Gaba Buńczuk

Współczesne kobiety często zapominają o swojej wewnętrznej sile i naśladują mężczyzn, przez co osłabiają swój organizm i tracą równowagę wewnętrzną. Kobiety muszą nauczyć się rozumieć, że są wewnętrznie silne, a na zewnątrz miękkie i łagodne. To tworzy ich piękno! Miękkość i łagodność nie są słabościami. Stare chińskie przysłowie powiada: "Co organizm zachowuje dłużej - miękki język czy...

Miękkość i łagodność nie są słabościami. Stare chińskie przysłowie powiada: "Co organizm zachowuje dłużej - miękki język czy twarde zęby?". Kobiety nie powinny być takie jak mężczyźni - i nie powinny chcieć być takie. Ich zadaniem jest odkrycie swej prawdziwej natury. I o to właśnie chodzi w tej książce - poznaj samą siebie jako kobietę, aby doświadczyć własnej słabości jako siły i nie osłabiać się przez nią jeszcze bardziej.

źródło opisu: Świat Książki, 1998

źródło okładki: http://w.bibliotece.pl/books/3fdd962eacd9482fa5d70e4882b343e8/

Marzenia | 2016-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2016

Książka pełna "tajemnej" wiedzy. Przeglądnęłam tylko, bo nie mam natchnienia na wsłuchiwanie się w siebie i pielęgnowania samej siebie.
Ale, ale warto było do niej zajrzeć. Przypadkiem wyczytałam i zastosowałam drobny masaż, który wyleczył mnie z dokuczliwej przypadłości. Super!

marmalade-sky | 2015-09-23

Książka tak bezgranicznie ZŁA, że aż ociera się o geniusz.

Chcesz nauczyć się oddychania za pomocą palca? Wywietrzyć swój pałac owulacyjny? Otworzyć szerzej trzecie oko? Tao kobiety jest dla Ciebie!

Niezastąpiona na imprezach- czytana fragmentami rozbawi każde towarzystwo.

Karolina Kułakowska | 2014-10-06
Przeczytana: 05 października 2014

Rewelacyjna książka o kobietach i dla kobiet.
Zdrowie, dobre samopoczucie, spokój ducha,
w jaki sposób jedzenie wpływa na nasze
zdrowie, jak się w prosty sposób "doenergetyzować"?

Porady terapeutki z wieloletnim doświadczeniem.
Pozycja obowiązkowa.