Dyskusje o książce Na plebanii w Haworth

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Szukam dwóch książek - raczej young adult. Pamiętam tylko kilka szczegołów: 1 książka - dziewczyna przychodzi na przesłuchanie do zespołu, żeby grać na jakimś instrumencie/śpiewać - jeden z członków zespołu bardzo jej tam nie chce, ale koniec końców zakochują się w sobie. 2 książka - chłopak jest głuchy, ale przechodzi przez jakieś leczenie i zaczyna słyszeć. Obydwie...
18 godz. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Czerwiec 2019)
Z biblioteki:  Wada  Zranić marionetkę Zakupy:  Długi film o miłości. Powrót na Broad Peak  Tylko przeżyć. Prawdziwe historie rodzin polskich żołnierzy  Epoka milczenia. Przedwojenna Polska, o której wstydzimy się mówić
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (WRZESIEŃ 2018)
Tak, 12 zł przesyłka 13 monitorowana
5 lata temu
Listy, biografie, portrety kobiet - dla mamy
 Matki wielkich Polaków Matki wielkich Polaków
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (czerwiec 2016)
wypożyczone stosik dzisiejszy już lipcowy  Czarnobylskie truskawki Czarnobylskie truskawki  Gulasz z turula Gulasz z turula  Jaskiniowiec Jaskiniowiec  Miłość, szkielet i spaghetti
20613
7 lata temu
Wymienię/sprzedam (grudzień 2015)
Wymienię/sprzedam, jestem otwarta na propozycje :)  Zmierzch  Księżyc w nowiu  Zaćmienie (w okładkach filmowych)  Księga wiedzy czarodziejskiej. Przewodnik po zaczarowanym świecie Harry'ego Pottera  Harry Potter i Filozofia. Przewodnik po Hogwarcie dla Mugoli
8 lata temu
Pokazuje 6 z 14