W pozycji horyzontalnej

My Horizontal Life: A Collection of One-Night Stands
978-83-7359-334-3
Chelsea, Handler, seks, opowiadania, erotyka
Aga

Bezpruderyjny, szokujący i nieprawdopodobnie zabawny – tak w skrócie można określić ten debiut powieściowy popularnej satyryczki i dziennikarki z Hollywood. To książka o seksie – seksie z kobiecego punktu widzenia. W osiemnastu rozdziałach autorka z dużą dozą autoironii opisuje pikantne scenki z własnego życia erotycznego. Chelsea Handler pije, pali, eksperymentuje z narkotykami, kłamie jak najęta, imprezuje, bez namysłu rzuca się w przygody seksualne, a jednak zjednuje sobie naszą sympatię. Dlaczego? Handler opisuje swoje przygody z ironią i wdziękiem, a dzięki lekkości pióra i trafnym komentarzom potrafi nas rozbawić do łez.

Grażyna | 2013-05-21
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 05 kwietnia 2013

Kompletna porażka, bardzo nie lubię oceniać negatywnie książek i w tym przypadku "gwiazdki" przydzieliłam na wyrost.

Mel | 2015-02-17
Przeczytana: 16 lutego 2015

tę pozycję czyta się całkiem przyjemnie i szybko. niestety nie skłania do żadnych refleksji, nie natchnie nas ani nie oczaruje. ot takie pisadło. dziewczyna chciała opowiedzieć swoje miłosne podboje, więc opowiedziała. większość, żeby nie powiedzieć wszystkie, historii jest dość żenująca.
moje jedyne pytanie na koniec: czy ta książka jest oparta na faktach? jeśli tak to chyba powinnam dać mniejszą notę. w efekcie daję 5, bo parę razy się uśmiechnęłam do czytanej treści.

Aga | 2010-05-27
Przeczytana: 29 grudnia 2009

Kilkanaście zabawnych opowiadań o przygodach łóżkowych autorki. Książka napisana z humorem, wciągająca i czasem nawet szokująca. Polecam do odstresowania :)

lulu | 2012-07-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012
Przeczytana: 10 lipca 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Rozczarowująca. Zapowiedź wskazywała na coś dużo ciekawszego. Zawiodłam się. Pozycja wręcz nudna.

bookcase | 2013-04-21
Na półkach: Z BIBLIOTEKI, Przeczytane
Przeczytana: 21 kwietnia 2013

Poległam na 47 stronie. Bardzo słaba książka, nie warta uwagi.

Estera | 2014-08-17

W sam raz na raz, szybka lektura.

zwolaa | 2013-10-29
Przeczytana: 29 października 2013

Już dawno nie czytałam tak słabej książki, opowiadania są bardzo naciągane, choć podobno jest to pamiętnik. Nigdy mi się nie zdarzyło że tak krótką książkę czytałam (męczyłam) tak długo. Zdecydowanie odradzam mimo tego że tytuł jest chwytliwy ;

Karolina Szymczyk | 2014-05-01
Przeczytana: 01 maja 2014

Naprawdę zabawna, na plus przemawia fakt, że jest to pamiętnik. Przeczytałam naprawdę szybko, nie jest to jakaś wybitna jakościowo książka, ale taki odstresowywacz :)

Wiśniowa | 2011-11-23

bardzo rozbawiała mnie ta książka.. postać dziewczyny prześwietna;) lubię takę tematykę.

Owca | 2011-09-30

Niezła:) Bardzo bezpruderyjna i prawdziwa:P