O dwóch takich... Alfabet braci Kaczyńskich

83-7221-789-0
typ
papier
Omnikoron
6,83 (52 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Lech i Jarosław Kaczyńscy to wyraziste postacie sceny politycznej o sprecyzowanych poglądach. Alfabet braci Kaczyńskich ukazuje ich historię i przekonania, znajdziemy w nim wiele anegdot oraz opinie na temat polskich polityków.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Santiago | 2014-08-20

Książka będąca wywiadem z braćmi Kaczyńskimi, rzetelnie przedstawia nam ich życie od dzieciństwa aż do czasów współczesnych. Możemy się dowiedzieć wielu istotnych faktów i wydarzeń nie tylko związanych z polityką ostatnich lat. Bracia , przybliżają wiele wydarzeń z swoich lat młodzieńczych,niekiedy zaskakujących, odnosząc się do nich obecnie. Zawsze w przypadku tego typu pozycji, pojawia się kwestia obiektywizmu, lecz uważam iż w tym przypadku, ciężko doszukać się jakichś większych zastrzeżeń.

Lena | 2011-08-17
Przeczytana: listopad 2010

Bardzo dobrze napisana książka. Dzięki temu, że ma formę wywiadu czyta się ją lekko i przyjemnie. Zawiera wiele ciekawych faktów zarówno z życia rodzinnego jak kariery politycznej braci Kaczyńskich. Dodatkowo wzbogacona fotografiami również z rodzinnych albumów. Bardzo przydatna do wszelkiego rodzaju prac naukowych o losach braci Kaczyńskich.

Lilith | 2010-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2010

Bardzo dobra książka.Szeroko opisuje wszystkie etapy życia braci Kaczyńskich,a przy tym praktycznie skomponowana.

beniek43 | 2013-08-19

Kalendarium literackie
  • Lisa Unger
    45. rocznica
    urodzin
    Ilu ludzi troszczy się o was tak naprawdę? I nie chodzi mi o tych, z którymi miło jest przebywać, a także nie o tych, których kochacie i którym wierzycie. Ale ludzi, którzy dobrze się czują, kiedy jesteście szczęśliwi i odnosicie sukcesy, a źle, kiedy wam się nie układa, albo przechodzicie trudny ok... pokaż więcej
  • Tadeusz Słobodzianek
    60. rocznica
  • Ron McLarty
    68. rocznica
    urodzin
    Ludzie, których kochasz, potrafią cię podnieść na duchu i potrafią zamącić ci w głowie. Rozumienie ich nie wydaje się takie ważne, kiedy są w twoich myślach. To dlatego miłość powinna być łatwa.
  • Alfred Elton van Vogt
    79. rocznica
  • Ludwig Wittgenstein
    126. rocznica
    urodzin
    Granice naszego języka oznaczają granice naszego świata.
  • Sławomir Łubiński
    81. rocznica
  • Morris West
    99. rocznica
    urodzin
    Samotność to nic nowego. Prędzej czy później dotyka każdego z nas. Umierają przyjaciele, członkowie naszych rodzin, kochankowie i mężowie także.
  • Hubert Selby
    11. rocznica
    śmierci
    Zaraz! Boże wszechmogący wygląda na to że całe dotychczasowe życie upłynęło jej na czekaniu. Czekaniu na co???? Czekaniu na to by zacząć żyć. Tak, zgadza się, czekała na to by zacząć żyć. (...) Wszystko co robiła było jedynie próbą generalną przed życiem.
  • Bjørnstjerne Bjørnson
    105. rocznica