Okładka książki O dwóch takich... Alfabet braci Kaczyńskich

83-7221-789-0
typ
papier
Omnikoron
6,74 (47 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Lech i Jarosław Kaczyńscy to wyraziste postacie sceny politycznej o sprecyzowanych poglądach. Alfabet braci Kaczyńskich ukazuje ich historię i przekonania, znajdziemy w nim wiele anegdot oraz opinie na temat polskich polityków.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Santiago | 2014-08-20

Książka będąca wywiadem z braćmi Kaczyńskimi, rzetelnie przedstawia nam ich życie od dzieciństwa aż do czasów współczesnych. Możemy się dowiedzieć wielu istotnych faktów i wydarzeń nie tylko związanych z polityką ostatnich lat. Bracia , przybliżają wiele wydarzeń z swoich lat młodzieńczych,niekiedy zaskakujących, odnosząc się do nich obecnie. Zawsze w przypadku tego typu pozycji, pojawia się kwestia obiektywizmu, lecz uważam iż w tym przypadku, ciężko doszukać się jakichś większych zastrzeżeń.

Lena | 2011-08-17
Przeczytana: listopad 2010

Bardzo dobrze napisana książka. Dzięki temu, że ma formę wywiadu czyta się ją lekko i przyjemnie. Zawiera wiele ciekawych faktów zarówno z życia rodzinnego jak kariery politycznej braci Kaczyńskich. Dodatkowo wzbogacona fotografiami również z rodzinnych albumów. Bardzo przydatna do wszelkiego rodzaju prac naukowych o losach braci Kaczyńskich.

Lilith | 2010-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2010

Bardzo dobra książka.Szeroko opisuje wszystkie etapy życia braci Kaczyńskich,a przy tym praktycznie skomponowana.

beniek43 | 2013-08-19

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica