O dwóch takich... Alfabet braci Kaczyńskich

Wydawnictwo: M
83-7221-789-0
Omnikoron

Lech i Jarosław Kaczyńscy to wyraziste postacie sceny politycznej o sprecyzowanych poglądach. Alfabet braci Kaczyńskich ukazuje ich historię i przekonania, znajdziemy w nim wiele anegdot oraz opinie na temat polskich polityków.

Roman Dłużniewski | 2016-11-22
Przeczytana: 22 listopada 2016

Warto, naprawdę warto przeczytać. Szczególnie, że jednego z braci nie ma już wśród nas.

Lena | 2011-08-17
Przeczytana: listopad 2010

Bardzo dobrze napisana książka. Dzięki temu, że ma formę wywiadu czyta się ją lekko i przyjemnie. Zawiera wiele ciekawych faktów zarówno z życia rodzinnego jak kariery politycznej braci Kaczyńskich. Dodatkowo wzbogacona fotografiami również z rodzinnych albumów. Bardzo przydatna do wszelkiego rodzaju prac naukowych o losach braci Kaczyńskich.

edan | 2015-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2015

Do tej książki przymierzałem od momentu publikacji, lecz musiało upłynąć 9 lat zanim to się stało. Warto jednak zapoznawać się szczegółowo z poglądami czołowych polityków w szerszej perspektywie historycznej, nawet po jakimś czasie dla zweryfikowania ich dróg życiowych i ocenienia działalności politycznej. To jakie przyjmują postawy w kontrowersyjnych sprawach, ewoluowanie i przebijanie się z tylniego szeregu do ścisłej czołówki daje wyraz wytrwałości charakterów w dążeniu do celu.

Lilith | 2010-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2010

Bardzo dobra książka.Szeroko opisuje wszystkie etapy życia braci Kaczyńskich,a przy tym praktycznie skomponowana.

beniek43 | 2013-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2013