Padniesz trupem, ślicznotko

Tłumaczenie: Anna Dobrzańska
Cykl: Lucky Santangelo (tom 6)
Wydawnictwo: Albatros
Drop Dead, Beautiful
dona

Padniesz trupem, ślicznotko”. Anonimowe liściki o tej treści zwiastują początek nowych kłopotów pięknej Lucky, do niedawna właścicielki hollywoodzkiego studia filmowego, nieodrodnej córki pozbawionego skrupułów magnata Gina Santangelo. Starsza, bardziej doświadczona i mądrzejsza, powraca do Las Vegas w wielkim stylu, budując tam kosztem setek milionów dolarów ogromny kompleks hotelowy. Śmiertelni wrogowie rodu Santangelo, Bonnatti, szykują zemstę, chcąc odebrać Lucky wszystko, co dla niej najcenniejsze – majątek, osobiste szczęście i rodzinę. Wykonawcą wendety jest nieślubny wnuk Franceski Bonnatti, Anthony Bonar. Bezwzględny, nie cofający się przed morderstwem handlarz narkotykami, brutalny, zazdrosny mąż, który zmienia kochanki jak rękawiczki. Dodatkowo Lucky musi borykać się ze sprawiającą kłopoty wychowawcze szesnastoletnią córką Max. Zbuntowana nastolatka właśnie ten moment wybrała, by umówić się z nieznajomym, niebezpiecznym świrem, którego poznała za pośrednictwem internetu.

Marlena | 2014-07-19
Przeczytana: 15 lipca 2014

To już 6 część z serii Lucky Santangelo. Muszę przyznać, że tak jak pierwszymi byłam zachwycona tak teraz zaczyna mnie już nudzić. Praktycznie wciąż te same schematy, czytane po raz szósty zaczynają być nudnawe. Tym razem Lucky ma nową zabawkę - buduje kompleksu hoteli. Jest oczywiście niekończąca się historia, czyli wojna pomiędzy rodzinami Santangelo i Bonnatti. Narzędziem zemsty ma być zaś dotąd nieznany, nieślubny wnuk Enziego – Anthony, który przejął po dziadku narkotykowy biznes. Do problemów dołącza też córka Lucky Max, która w Internecie poznaje przystojnego mężczyznę. W Realu przystojniak okazuje się szczurkowatym aktorem-beztalenciem. Porywa i więzi Max, by zemścić się na Lucky, ale jak to bywa z psychopatami zakochuje się w Max... A na osłodę J. Collins serwuje nam zakochaną jak nastolatka Venus najbliższą przyjaciółkę Lucky.
W marcu została wydana 7 część tej sagi „Bogini zemsty”. Moja biblioteka jak na razie jej nie kupiła, pewnie, jeżeli kupią to przeczytam, ale sama...

Dorota_1988 | 2011-03-12
Przeczytana: 12 marca 2011

Bez ładu i składu

Hija | 2013-12-11
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 03 listopada 2013

No więc Jackie Collins, no cóż, takie książki też są potrzebne. Naprawdę, w końcu gusta są różne i nie można o tym dyskutować, tyle , że jak dla mnie przynajmniej tyle ... " dziwnej " lektury na jeden raz, to po prostu masakra. Jeżeli ktoś lubi , takie teksty przepojone seksem i " wyzwolonymi kobietami" to droga wolna; )

Jolantino | 2012-05-17
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, 2012
Przeczytana: 14 maja 2012

To juz druga przeczytana książka autorstwa Jackie Collins. Nie żałuję.
Nie znam się na życiu gwiazd, ale dreszczyk emocji, spowodowany genialnym rozwojem akcji, towarzyszył mi do ostatniej strony. Można by się doczepić do tego, że wszyscy są tu piękni, atrakcyjni, seksowni, ale tak to już jest wśród gwiazd; nic nie można na to poradzić.
Z początku gubiłam się w ilości i różnorodności nazwisk, ale z czasem dałam sobię radę. Tak jak myślałam, nadal nie mam docyć Jackie. Chcę więcej.

dorzynka | 2017-03-18
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 17 marca 2017

Fajne czytadło gdyby nie ta ilość wątków i osób... :)
Spokojnie można by obdzielić kilka książek równocześnie.

autopsymybody | 2011-06-21

Na początku ciężko połapać się co do bohaterów, bo jest ich dużo,ale potem książka bardzo wciąga;)

wiśniowa | 2013-01-11
Przeczytana: 09 stycznia 2013

Książka na jeden wieczór, bajka dla nudzących się. Trafiła w moje ręce przypadkiem. Nic ambitnego, a jednak wciąga. Raczej szybko się o niej zapomina.

Magdalena Faszcza | 2012-02-02
Przeczytana: 2011 rok

Jedna z ostatnich książek z serii o LUCKY,polecam

Martyna | 2013-04-04
Na półkach: Przeczytane, Anglia, Sprzedam
Przeczytana: 2012 rok

Inofmacje na temat kupna znajdziecie na priv!