Pałac o Stu Bramach

El Palacio de las Cien Puertas
978-83-10-11503-4
pałac, bramy, carlo rabetti
Pistacia

Kiedy otworzysz tę książkę, staniesz się jej bohaterem. Czytając ją, znajdziesz się w świecie pełnym niespodzianek i przygód, ale także niebezpieczeństw, wejdziesz do Świata Niedotykalnego i do pałacu o wielu bramach. Poznasz barwne postaci i będziesz szukać skarbów. Wystarczy tylko, że odpowiesz na kilka prostych pytań...

[opis wydawcy]

Celaena | 2014-09-24
Przeczytana: 23 września 2014

Choć dziecinna, jest wprost genialna!

Elena | 2015-07-29
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane
Przeczytana: 29 lipca 2015

Ciekawie było stać się bohaterem książki.Autor musiał kochać czytać. Jest w niej zachowana pewna mądrość. Dziwnie jest nie czytac calej ksiązki skończylam ja za trzecim przysidem do niej. Musze przyznać ze 1 zagadka byl trudna .Polecam.

Recenzje_Anonimki | 2016-07-24
Na półkach: 2016, Porzyczone, Przeczytane
Przeczytana: lipiec 2016

To książka dla inteligentnych ludzi. Innych może łatwo znudzić. Jest wypełniona logicznymi łamigłówkami i przemyśleniami autora, a cała fabuła opiera się na podróżowaniu po Pałacu o Stu Bramach.

Alexxx | 2013-03-30
Przeczytana: 2011 rok

Bardzo ciekawa książka. Polecam serdecznie na nudne, długie wieczory.Świetna rozrywka.

agutek | 2011-12-17

serio beznadzieja...

Zuziuchna | 2011-10-20
Na półkach: Przeczytane, 2011, Posiadam
Przeczytana: 20 października 2011

Carlo Frabetti tworzy książki nietypowe. To od Nas zależy, jak potoczy się historia, ile zajmie Nam jej czytanie, jaką drogą pójdziemy.
'Pałac o stu bramach' to kolejna książka-brama prowadząca Nas w świat Niedotykalny. Odbywamy podróż po tajemniczym pałacu, odpowiadając na pytania i podejmując decyzje kierujemy swoją podróżą. Moja trwała 30 min, jednak nie raz się zgubiłam, z kolei niektóre moje wybory pozwoliły mi na szybkie przejście do kolejnego pomieszczenie.
Ta książka żyje. Nie jesteśmy tylko biernymi czytelnikami, ale bohaterami, którzy tworzą jej historię i fabułę, ucząc się wielu ważnych rzeczy.
To druga taka książka, jaką czytałam. I chociaż 'Księga Labiryntu' Tego autora zrobiła na mnie większe wrażenie to i tak miło odbywało mi się podróż przez 'Pałac stu bram'. I na pewno sięgnę jeszcze po tego typu książki, bo to naprawdę niezwykłe przeżycie kierować tym, co się w nich wydarzy.
A jaką drogę Ty wybierzesz?

Opal | 2010-10-11

Kiedy dostałam w swe ręce ową książkę, mogłam z pewnością przypominać wygłodniałego wilka, który upolował ulubioną zwierzynę. Brakowało tylko strużki śliny w kąciku ust. Niestety, "Księga Labiryntu" jest lepsza, zdecydowanie lepsza od "Pałacu(...), który stylizowany jest na świat "Alicji po drugiej stronie lustra". Ale i tak polecam wszystkim tym, którzy pragną sprawdzić swój poziom IQ i wzbogacić się o nutę moralności (:

AnaBella | 2015-01-06

Świetna książka, w której samemu można być bohaterem.
Polecam.

Mleko | 2015-01-20

Przyzwoicie napisana gra paragrafowa umieszczona w książce. W przeciwieństwie do wielu znanych mi paragrafówek opiera się tylko i wyłącznie na zagadkach logicznych, nie posiada żadnego elementu losowego. Najbardziej boli fakt, że czytelnicy często biorą książki aurora za pierwszą serię, gdzie to my dokonujemy wyboru. Kochani, to nie innowacja, popatrzcie parę dziesięcioleci wstecz. Na plus działa natomiast fakt przepięknych opisów, nawiązanie do motywu Alicji i fakt, że równie dobrze przy tej książce mogą się bawić dzieci co dorośli.

Kanakuji | 2012-02-02

Bardzo ciekawa i można by powiedzieć inna niz inne książki które czytałam i chyba to mi się w niej najbardziej podobało bo sama decydowałam co chcę zrobić i trzeba było trochę pomyśleć i można by powiedzieć (znowu) że tak jakby jest się jednym z głównych bochaterów tej książki co również (znowu) mi się w niej bardzo podobało.

Bardzo polecam przeczytać bo nie wiecie co tracicie :)