Mroczne opowieści. Wampir Wegetarianin

Okładka książki Mroczne opowieści. Wampir Wegetarianin Carlo Frabetti
Okładka książki Mroczne opowieści. Wampir Wegetarianin
Carlo Frabetti Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Mroczne opowieści (tom 02) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Mroczne opowieści (tom 02)
El vampiro vegetariano
Nasza Księgarnia
2007-01-01
2007-01-01
Magdalena Olejnik
wampir

Przyjemna, cienka książeczka, poziomem dostosowana do młodszej młodzieży. Natknęłam się na nią przypadkiem w bibliotece, a jako, że miałam wtedy fazę na wampiry to opis mnie zainteresował. Nie było to nic specjalnego, ale miło spędziłam z nią te kilka wieczorów.

Przyjemna, krótka lektura idealna dla dzieci i młodzieży. Dla mnie zabawna i wcale nie straszna, jednak ktoś może dopatrzeć się w niej grozy. Zdecydowanie polecam!

Bardzo śmieszna książka, napisana z humorem. Dla dzieci może być troszkę z dreszczykiem, dla osoby dorosłej jest to taka mała przerwa między poważniejszą lekturą. Przyciągnęła mnie okładka jest taka mroczna, książka bardzo cieniutka przeczytanie jej to chwila :)
Między rozdziałami są również ilustracje które są bardzo estetycznie wykonane i nawiązują do danego momentu. Nie czytałam nic jeszcze tego autora ale mogę stwierdzić że podoba mi się jego styl pisania i zachęcenie czytelnika do kolejnych części...

Bardzo fajna seria krótkich książeczek o wampirach. Ciekawe historie dla młodszego czytelnika ale sadze, że dorośli również nie pogardzą tą pozycją :). Oczywiście jeśli lubią od czasu do czasu sięgnąć po książkę przeznaczoną dla młodszych. Bynajmniej książeczka nie zanudzi a co więcej zaciekawi czytelnika.

Ta książka jest troche mniej fajna niż Wampir Obrońca, ale też jest niezwykła i fajna!

Dobra książka, ale lepsze było "Wampir Obrońca" tego samego autora.
Jednakże godna polecenia.

Dobra książka, ale lepsze było "Wampir Obrońca" tego samego autora.
Jednakże godna polecenia.

ble najgorsza książka na świecie!!!!!!!!!:p:p:p