Lubimyczytać.pl to:

83-89685-41-8
typ
papier
dona
6.55 (31 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Kapitan Rafael Carstairs po latach spędzonych na morzu powraca do rodzinnej posiadłości. Zupełnie się nie spodziewa, że pewnej księżycowej nocy natknie się tu na osobę, która odmieni jego życie i nie pozwoli mu się nudzić nawet przez chwilę. To Victoria Abermarle, młodziutka podopieczna lubieżnego brata bliźniaka Rafaela – barona Drago. Gdy Drago posuwa się do próby gwałtu, dziewczyna decyduje się na ucieczkę, w trakcie której zostaje schwytana przez bandę przemytników, a z ich rąk ratuje ją właśnie Rafael – lustrzane odbicie jej największego wroga! Trzeba czasu, aby Victoria zrozumiała, że ze strony tego bliźniaka nic jej nie grozi, a Rafael uświadomił sobie, że żywi wobec dziewczyny nie tylko opiekuńcze uczucia.

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
CrazyGirlxD | 2014-03-27
Przeczytana: 27 marca 2014

Lekka,przyjemna książka którą szybko się czyta i prędko się nie zapomina :)

susan4 | 2014-02-20

71. rocznica
  • Wiktor Suworow
    67. rocznica
    urodzin
    Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. a taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.
  • Mary Hoffman
    69. rocznica
  • Arto Paasilinna
    72. rocznica
    Umrzeć zawsze się zdąży.
  • Simon Beckett
    46. rocznica
    urodzin
    Nie ma drugich szans, są tylko inne. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję, życie zawsze będzie inne niż wtedy, gdybyś podjął inną.
  • Elina Hirvonen
    39. rocznica
    urodzin
    Nigdy nie umiałam jej sobie wyobrazić. Miłości, która jest tak niepodważalna, że mogę być zapłakana i rozbita, a mimo to pewna, że ktoś będzie mnie trzymał i chciał, bym następnego dnia obudziła się przy nim.
  • Hanna Januszewska
    109. rocznica
  • Merete Lien
    62. rocznica
  • Peter S. Beagle
    75. rocznica
    urodzin
    Ten wybierać drogę musi, komu wszelki szlak odcięło. Utracone wiecznie kusi, co minęło to minęło.
  • Julie Powell
    41. rocznica
    urodzin
    Julia nauczyła mnie, jak znaleźć własną drogę. Nie jest tak, jak sądziłam. Sądziłam, że chodzi o... nie wiem, o pewność siebie, silną wolę albo szczęśćie. To też warto mieć, bez wątpienia, ale jest coś innego, coś, z czego biorą się wspomniane wyżej rzeczy. To radość.
  • Adolf Hitler
    125. rocznica
    urodzin
    Walczyć mogę tylko o coś, co miłuję, miłuję tylko to, co szanuję, szanuję tylko to, co rozumiem.
  • Jan Dobraczyński
    104. rocznica
  • Bram Stoker
    102. rocznica
    śmierci
    Kocham szarość, mrok i ciemność nocy, lubię być sam, a za najodpowiedniejsze towarzystwo uznaję własne myśli.

Znajdź nas na Facebooku