Czar księżycowej nocy

Wydawnictwo: BIS
6,77 (47 ocen i 2 opinie)
tłumaczenie
Katarzyna Komorowska
Moonspun Magic
83-89685-41-8
dona

Kapitan Rafael Carstairs po latach spędzonych na morzu powraca do rodzinnej posiadłości. Zupełnie się nie spodziewa, że pewnej księżycowej nocy natknie się tu na osobę, która odmieni jego życie i nie pozwoli mu się nudzić nawet przez chwilę. To Victoria Abermarle, młodziutka podopieczna lubieżnego brata bliźniaka Rafaela – barona Drago. Gdy Drago posuwa się do próby gwałtu, dziewczyna decyduje się na ucieczkę, w trakcie której zostaje schwytana przez bandę przemytników, a z ich rąk ratuje ją właśnie Rafael – lustrzane odbicie jej największego wroga! Trzeba czasu, aby Victoria zrozumiała, że ze strony tego bliźniaka nic jej nie grozi, a Rafael uświadomił sobie, że żywi wobec dziewczyny nie tylko opiekuńcze uczucia.

Sklep

6,57 (113 ocen i opinii)
Blisko ziemi, blisko nieba. Ksiądz Jan Twardowski we wspomnieniach
praca zbiorowa

7,5 (4 ocen i opinii)
Lekcja miłości. Poruszające opowieści o rodzicielstwie
Magdalena Łyczko

8 (2 ocen i opinii)
Maybe Someday
Colleen Hoover

8,51 (1173 ocen i opinii)
Mów do niej

Francuska opowieść
Krystyna Mirek

7,67 (12 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Elusive | 2014-08-13

Przedstawia ona historię młodej dziewczyny Victorii i przystojnego kapitana Rafaela. Spotykają się oni w dość nieprzyjemnych okolicznościach, ponieważ przystojny nieznajomy ratuję damę z opresji. Dziewczynę chciał zgwałcić zły brat bliźniak Rafaela - baron Drago. Victorii udało się jednak uciec. Jej wolność nie trwała jednak długo. Nastolatka wpadła w brudne łapska przemytników, od których właśnie ocalił ją Rafael. Dziewczyna jest jednak bardzo nieufna wobec kapitana. On zaś powoli uzmysławia sobie, że opiekuńczość nie jest jedynym uczuciem, którym darzy Victorię...
"Czar Księżycowej Nocy" to cudowny romans historyczny, zawierający w sobie też nutkę kryminału i zagadki. Bowiem niedaleko rezydencji barona Drago giną młode dziewczyny, które tracą dziewictwa. Co się dzieje w tej okolicy? Musicie przekonać się sami. :) Ja mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że warto.
Na książkę natrafiłam w bibliotece...

CrazyGirlxD | 2014-03-27
Przeczytana: 27 marca 2014

Lekka,przyjemna książka którą szybko się czyta i prędko się nie zapomina :)

grumperka | 2015-06-30
3welinka | 2015-06-22