Złamane serca

Tłumaczenie: Maja Gotesman
Cykl: Ulica Strachu (tom 4)
Wydawnictwo: Siedmioróg
Broken Hearts
Enyo

"Cały czas miała przed oczami przykre obrazy wydarzeń ostatniego tygodnia. Martwy Muggy. Ciemna plama krwi. Chichot Rachel. Okropne walentynki..."

źródło opisu: opis wydawcy

Dorota | 2016-09-13
Przeczytana: 13 września 2016

Kolejna część za mną, i po raz kolejny nie zawiodłam się.
Tym razem wątek oparty jest o temat Walentynek, wysyłanie kartek, składanie sobie życzeń etc.
Josi, nastolatka z Shadyside, otrzymuje dziwne Walentynki w których ktoś grozi jej śmiercią właśnie w Dzień Świętego Walentego. Przekonana, że to głupi żart, nie przejmuje się tym. Niestety w Walentynki...zostaje zamordowana. Rok później jej koleżanka dostaje podobne liściki.
Przyzwyczaiłam się już do szybkiego tempa opowiadań Stina, do jego tajemniczego nastroju jaki buduje w każdej książce. Tutaj również odnalazłam wszystkie te elementy. Szczerze polecam właśnie tą cześć serii ponieważ znajdziemy w niej również ciekawą historię, rozgrywającą się jakby w tle, dotyczącą chorej psychicznie Rachel. Jedyny minus jak dla mnie to zakończenie. Zaskakujące, owszem, ale według mnie powinno potoczyć się innym torem. Wtedy byłabym bardziej usatysfakcjonowana :)

martusia737 | 2014-01-12

R.L.Stine jest fantastycznym pisarzem . Dzięki niemu przenoszę się w świat marzeń ; D wszystkie jego książki są tak wciagajace ... ukazują życie nastolatków a nie żadnych starych seniorit i seniorów jak inne książki czy lektury.

wkwiatki | 2011-06-02
Przeczytana: maj 2011

Jak książka tak wciągająca i zapierająca dech w piersiach może się skończyć równie badziewnie i tandetnie? Nie wiem. Jak pomyślę o tej pozycji, to aż mi się na płacz zbiera: tak skiepsić sprawę...

Claudia | 2012-08-27
Przeczytana: 25 sierpnia 2012

Bardzo fajna, naprawdę !
Myślałam, że mi się nie spodoba, bo preferuję literaturę współczesną... Ale się myliłam.
Wartka akcja powoduje, że chcemy coraz więcej i więcej !

Polecam wszystkim !

wlazłkoteknapłotek | 2012-09-06

Jedna z moich ulubionych z serii Stine'a. Pamiętam jak byłm młodsza i z wielkim przejęciem czytałam każdy rozdział... Mają "gęsią skórkę", bo o to chodziło, prawda? Całkiem dobra książka.

Ewa Śmiech | 2012-05-14
Przeczytana: 2001 rok