Złamane serca

R.L. Stine Wydawnictwo: Siedmioróg Cykl: Ulica Strachu (tom 4) literatura młodzieżowa
Broken Hearts
Maja Gotesman
Siedmioróg
Broken Hearts
Ulica Strachu (tom 4)
literatura młodzieżowa
Maja Gotesman

1918

Książka trzymała w napięciu od początku do końca. 7,5 - polecam! :)

książka ta trzymała mnie prawie od samego początku w napięciu. Świetna, godna polecenia.

Kolejna część za mną, i po raz kolejny nie zawiodłam się.
Tym razem wątek oparty jest o temat Walentynek, wysyłanie kartek, składanie sobie życzeń etc.
Josi, nastolatka z Shadyside, otrzymuje dziwne Walentynki w których ktoś grozi jej śmiercią właśnie w Dzień Świętego Walentego. Przekonana, że to głupi żart, nie przejmuje się tym. Niestety w Walentynki...zostaje...

R.L.Stine jest fantastycznym pisarzem . Dzięki niemu przenoszę się w świat marzeń ; D wszystkie jego książki są tak wciagajace ... ukazują życie nastolatków a nie żadnych starych seniorit i seniorów jak inne książki czy lektury.

Jedna z moich ulubionych z serii Stine'a. Pamiętam jak byłm młodsza i z wielkim przejęciem czytałam każdy rozdział... Mają "gęsią skórkę", bo o to chodziło, prawda? Całkiem dobra książka.

uwielbiam tę serię :)

Moje pierwsza z tej serii :)
Ahhh, dzieciństwo.

Jak książka tak wciągająca i zapierająca dech w piersiach może się skończyć równie badziewnie i tandetnie? Nie wiem. Jak pomyślę o tej pozycji, to aż mi się na płacz zbiera: tak skiepsić sprawę...

Dyskusje

• Dzieciństwo