Złamane serca

Okładka książki Złamane serca
R.L. Stine Wydawnictwo: Siedmioróg Cykl: Fear Street Super Chiller (tom 4) Seria: Ulica Strachu literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Fear Street Super Chiller (tom 4)
Ulica Strachu
Broken Hearts
Siedmioróg
1996-01-01
1996-01-01
Maja Gottesman

więcej Więcej

Moja ulubiona książka z serii Ulicy Strachu. Przeczytałem ją po raz kolejny i ani przez chwilę nie nudziła. Na początku poznajemy kilka dziewczyn. Są to siostry : Rachel i Josie(bliźniaczki) oraz Erica(najmłodsza) i Melisa(najlepsza przyjaciółka Josie) , które jadą pojeździć na koniach. Jednak Erica tchórzy i zostaję w stajni , a dziewczyny odjeżdżają. W trakcie drogi...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Rok po nieszczęśliwym wypadku Rachel McCain, jej siostra Josie otrzymuje złowrogie Walentynki. Ktoś grozi jej śmiercią, a 14 lutego zbliża się nieuchronnie. Czy uda się odnaleźć tajemniczego autora listów zanim będzie za późno? Zapraszam do przeczytania recenzji książek z serii Ulica Strachu :...

Książka trzymała w napięciu od początku do końca. 7,5 - polecam! :)

książka ta trzymała mnie prawie od samego początku w napięciu. Świetna, godna polecenia.

Kolejna część za mną, i po raz kolejny nie zawiodłam się.
Tym razem wątek oparty jest o temat Walentynek, wysyłanie kartek, składanie sobie życzeń etc.
Josi, nastolatka z Shadyside, otrzymuje dziwne Walentynki w których ktoś grozi jej śmiercią właśnie w Dzień Świętego Walentego. Przekonana, że to głupi żart, nie przejmuje się tym. Niestety w Walentynki...zostaje...

R.L.Stine jest fantastycznym pisarzem . Dzięki niemu przenoszę się w świat marzeń ; D wszystkie jego książki są tak wciagajace ... ukazują życie nastolatków a nie żadnych starych seniorit i seniorów jak inne książki czy lektury.

Jedna z moich ulubionych z serii Stine'a. Pamiętam jak byłm młodsza i z wielkim przejęciem czytałam każdy rozdział... Mają "gęsią skórkę", bo o to chodziło, prawda? Całkiem dobra książka.

uwielbiam tę serię :)

Moje pierwsza z tej serii :)
Ahhh, dzieciństwo.

• Dzieciństwo